Anket | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Anket

Hangi cihazdan takip ediyorsunuz ?

• Bilgisayar

• Cep telefonu

• Tablet

• Bilgisayar ve Cep telefonu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Evet reklamları kontrol ettim . Çok fazla reklam var. Biraz baktım uğraştım ama maalesef çözemedim. İnceliycem inşallah
gurban nedense sadece senin içeriklerin engelleniyor diyer kişilerinki normal görünüyor bu benim bilgisayardanmı kaynaklanıyor onu anlayamadım görüntüyüde atıyım bak
Adsız35214.png

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
saolasın gurban benseni niye engelliyim ki 🤔 nerden nasıl engellemişim açıklarsan birdahaki sefere bakar düzeltirim😉

profilime girince görürsün ustam. Kullanıcı adımın üstüne basınca veya gelince orada bilgilerim görünüyor. Takip et -Yoksay vb..

Sen yoksay butonuna basmışsın, yanlışlıkla oldu demekki .

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
profilime girince görürsün ustam. Kullanıcı adımın üstüne basınca veya gelince orada bilgilerim görünüyor. Takip et -Yoksay vb..

Sen yoksay butonuna basmışsın, yanlışlıkla oldu demekki .
aslında ben hiç kimseyi takip et veya yok say butonunu kullanmam nasıl olduysa olmuş neyse sorun halloldu teşekkürler gurban🤲

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
katılımın az olma sebebi benim gibi anketi görememelerinden kaynaklanabilir ana sayfada anket görünmüyor diyer bölümlere giriyorum gene görünmüyor tesadüfen gördüm anketi sayfanın altında engellenmiş içeriği göster deyince anca görünüyor normalde ana sayfada göremiyorum anketi bir başka şey daha gogulla giriş yapılınca fareklı bir tasarım mikrosoft eagleyle giriş yapınca eski tasarım görünüyor
Eee adamı engeller isen görmesin tabi 😂🤣🤣🤣