Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri? | Define işaretleri ve anlamları

Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri?

smhylmz88

Kullanıcı
Selamun Aleykum gönüldaşlar, abiler, ustalar.. Başlıktada belirttiğim üzere arazide dikkat çeken taş birikintilerini (taş yığmalar) fotoğrafladım değerli yorumlarınızı bekliyorum..
Ek bilgiler : Aynı bölgede 5-6 adet aynı taş yığma bulunmakta.Kızılırmağın kenarı olması olasılığı kuvvetlendiriyor.Ayrıca tarla olmadığı için tarladaki taşların toplanıp biriktirilmesi ihtimalide ortadan kalkmış.. Yorumlarınızı bekliyorum.Saygılarımla..

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

içlerinde bunun oda tipi olma ihtimali çok yüksek. alt çizgi istikametinden girişi ,üsttende odayı tespit gerekir. tabii ki boşluk tespiti ile. diğerlerinde maden tespiti yapılmalı. ummadık taş yarar baş misali. bakılırsa iyi olur. sağlıcakla.

smhylmz88

Kullanıcı
yukarda kayalık bi alan varmı? bu mıcırlar doğal değil.olduğu yer önemlidir..
ustam yığmaların 100-200 metre yukarısında kayalık var dikkatimi çeken foto bulursam atarım zaten arazi kayalık değil hemen kaya olan yerler dikkat çekiyor

Kayalık bölge

Son düzenleme:

maceracı37

Kullanıcı
roma dönemi çakıl mezarlar iyi bir makina lazım degerli tesbiti için sonuçta taş agır işçilik hangisinden başlayacagını bilmek lazım bendede var 5 tane bu şekil yıgmalar hangisinden başlamam gerektigini bilmedigim için duruyor öylece

Üst Alt