Arkadaslar | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaslar

grasviti

Kullanıcı
Burda her şehirden arkadaşlarımız var ve herkesin bir birinden farkli anladığı işaretler ve bulgular var diyorum ki aynı şehirden olan arkadaşlar birlik olalım tanışalım gidilecek görülecek yerlere beraber gidelim gordugum kadarıyla herkesin bildiği yerler var el ele verelim birlik olalım gorelm herkezn elinde dedektorun çubuğu v.b şeyler mevcut herzkez sevindirdi n mutlu olsun

grasviti

metin77

Kullanıcı
Soylediklerine katiliyorum ama iş birlesmeye geldiginde guven araya giriyor. Bence herkes birbirinden korkuyor. Guvenilir bilgili ve hirsli kisileri bir araya getirsen haftada bir yer acmak icten bile degil. Benim 3 tane saglam yerim var ve gidip acacak adam bulamiyorum yanima.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Tanışacak oln arkadslar buluştukan sonra sohbetten sonra göze çarpan olursa iletişimi keseriz

grasviti

metin77

Kullanıcı
Adana da pek kimse yok. Bir erdem usta var benim bildigim baska varsa ben birlesmeye hazirim. Bursa da bir arkadasim var ve ben oraya gidip 4 gun kaldim. Telefonla da sık sık gorusuruz dertlesiriz. Iste birbirime uzak oldugumuz icin bir araya gelemiyoruz. Ankaranin sogugunu iyi bilirim senin oralarda kisin zor olur bu isler :)

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
Adana da pek kimse yok. Bir erdem usta var benim bildigim baska varsa ben birlesmeye hazirim. Bursa da bir arkadasim var ve ben oraya gidip 4 gun kaldim. Telefonla da sık sık gorusuruz dertlesiriz. Iste birbirime uzak oldugumuz icin bir araya gelemiyoruz. Ankaranin sogugunu iyi bilirim senin oralarda kisin zor olur bu isler :)

usta dediğin oldumu şimdiii :))
Adana'da yoksa Mersin'de var ya (beğendim)

Üst Alt