Arkadaslar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaslar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Mirkut ustam haklisin a şöyle birşey var diyelim ki bir gurup olduk birden çok ustalar olacak bu yere geldim zamn kesin nokta atışı yaparsın bir kişinin sözüyle bakmazsın birden çok makina v.s olacak nokta atışı yapıldığı taktirde is bitene kadar kimse ordan ayrilmiycak.kimse hisbini v.s sokmuycak anlayn kişi ile anlamnyn kişi zatn hemn cozersin ilk başta sohbet olck öyle bu guruba sıradan kisiler katilmiyck takım taklavati olan iyi anlyn ustalrli seçip onlarla yardimlasacksin ayrıca resmi "Yasak Kelime" diyorsun ustam herkez o yönden yandır ama kolay değil o iviri ziviri var 200 civarında devlte ödeme yapman lazım he bu resmi "Yasak Kelime" işini kolay yönden halledecek arkadslar varsa 3 tane timulus var ve buna benzer birçok yer var gelsin halledelim ustam okadar para olsa zatn birleşelim demzdim

grasviti
KEMALE ermiş bir yaştasınız kardeşim. ama bu işlerde yeterli tecrüben olmadığı yazılarından çok açık belli oluyor.
o kadar ustayı nereden bulacaksın. bulsanda hangisinin sözüne inanacaksın. o kadar insanı arazide nasıl tutacaksın.tecrübesiz olanı nasıl anlayabileceksin.
kısaca senin hesap sabahı erken edeceksin:D burayı anladınmı. ismimi bile yanlış yazmışsın.Mirkut ustamızla karıştırmışsın. bunun önemi yokta ,kendini bu işlere çok vermişsin. biraz zihnini dinlendirsen iyi olur.
200 rakamını bin olarak yazdıysan ,yanlış biliyorsun, azami 10 bin diyelim ,geçmez. selametle ....

leono

Kullanıcı
organize toplantılardan yanayım, il il olmak üzere, işaretler forum sayesinde çözülüyor sağolsun bilgili olanlar tarafından,
illerde olan toplantıyı yakinen tanışma ve çubuk kullanımında fikir alışverişi ve kırda mangal yahut çay keyfi hiç fena olmaz,
birçoğumuz gurbetçiyiz bunu bir bayram tatiline denk getirmeye çalışalım derim,

grasviti

Kullanıcı
İkizceli ustam daha önce dediğim gibi magra kısımlarından pek anlamam paylaştığım foto da ona değer olduğu için anlamya çalışıyorum benim anladığım şeyler tumuls mezar ve işaretler ayrıca ön değil Tümülüsü resmi olarak halledelim dedik gittik güvenliği arkologo vb şeyleri tam 200 milyara yakın para tutorlar dediler onuda denedim bence sen yanlış biliyorsun ustam

grasviti

Mirkut

Vip Üye
Grasviti usta ikizceli ustamizin dedigi gibi onbin tl nin alti olur ustu olmz. Ayrica tumulus cikarsa resmi kazida ait alanina girer diye biliyorum. Size kim bilgi vermisse yanlis bilgi vermis yada siz yanlis anlamis olabilirsiniz. Selametle ustam umarim aradiginizi bulursunuz.

grasviti

Kullanıcı
Mirkut ustam yanlış anlama olasılığı yok bire bir gidip bilgili kişilerle konuştuk güvenlik veriyorlarmis işte kepçe işçi arkollog felan filan eğer dediğiniz yerden çıkmazsa bu parayı tahsil ederiz dedi çıkarsa çıkandan dusulur sonra islmden sonra ki işler çıkanı yüzdesini gibi şeyler soyledi alirsiniz dedi

grasviti

Mirkut

Vip Üye
Mirkut ustam yanlış anlama olasılığı yok bire bir gidip bilgili kişilerle konuştuk güvenlik veriyorlarmis işte kepçe işçi arkollog felan filan eğer dediğiniz yerden çıkmazsa bu parayı tahsil ederiz dedi çıkarsa çıkandan dusulur sonra islmden sonra ki işler çıkanı yüzdesini gibi şeyler soyledi alirsiniz dedi

grasviti
Size yanlis bilgi vermisler. Memurlarin yovmiyesi ve calisanlarin is makineside olabilir parasi yemeleri icmeleri bunun yanu sirada devlete verilen vergi. Bunlar onbini gecmez. Calisma nekadar uzun surerse masraflarda okadar ortar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bilmediğini biliyorum diyene bir şey anlatmaya çalışmak yerine deveye hendek atlatmayı tercih ederim.
sen haklısın kardeşim. ALLAH yolunu da bahtını da açık etsin.

ASİAVCI

Kullanıcı
2 bin tl evrak masrafı gecen sene 50 tl idi gelenlerin harcırahi yani 5 gunluk bir kazı size 5 ila 7 bine patlar bu para için yapılan kazı için gecerli diyelim oda mezar tumulus lahit gibi tespit kazılarınıza kurtarma kazısı altında izin alıyorsunuz buda yapılacak işe göre değişiyor 45 binden 100 bine kadar cıkabiliyor
AYNI İLDE OLAN ARKADAŞLAR İLLAKİ BİRBİRİYLE TANIŞSIN İÇLERİNDE İYİ KATÜ KEFUN OLANLAR ER YADA GEC BİR MENFAATTE KENDİNİ BELLİ EDER BUNDAN HİÇ ŞÜPENİZ OLMASIN TANIŞIN KAYNAŞIN BİRBİRİNİZE YARDIMCI OLUN BENİM TAVSİYEM BU YÖNDEDİR

Üst Alt