Arkadaslar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaslar

wolf_52

Kullanıcı
birlikden güç doğar elbetde, menzille varmak için, fakat söz konusu olan şey hazine menzilde bu varsa sıkıntı çok olur, şöyle bir düşnün kendimizden pay biçelim,yokmuydu işaretin yerini öğrenmek için 3 takla atanlar yokmuydu hedef yerini verince tavrı değşenler yokmuydu mal çıkmadan kaşı gözü ayrı oynayanlar?? valhasıl keram, bu işlerde 3 kişi fazladır 2 kişi azdır...bir usta böyle demişdi eyvallah diyorum....

grasviti

Kullanıcı
İkizceli ustam aşağı yukarı asiavci üstada araştırmış bende timulus için muracat etmiştim ben bana adamın dediğini diyorum yanlış anlama demek ki yerinden yerine gününden güne değişiyormuş çok bildiğimden felan değil gittik böyle dediler arkamıza baka baka geri donduk evt senin bilgin benimkn iyidir ben bir kere gittim öyle dendi ve onların bana diyişiyle konustum yanlış anlama yaşattiysam k.bakma

grasviti

grasviti

Kullanıcı
Her neyse ustam yanlış veya doğru k.bakmayin konumuz bu değil tanışmak kaynasmk isteyn varsa buluşalım kaynasalim ben Ankaralı olarak burdayim

grasviti

siracokatan

Kullanıcı
elindeki yerlerin bir kısmını paylaştın gördük. bazılarına yorum da yazdık.
bu işlerde ,Metin ustamızın ifade ettiği gibi sıkıntı oluşturacak bir kaç ayağın olmaması çok zor.
kişiye güvenirsin ,adam işten anlamaz bilgiçlik taslar inanırsın. senin yerden umudun vardır. bunu şeytanca kullanır ve var der çıkarsa oda nasiplenecektir. olmazsa cinler aldı götürdü der çıkar.:D
kişi işin ehlidir,tespitini yapar, götüren kişiler çeşitli bahaneler bulur ve çalışma ileri bir zaman kaydırılır.yeri nasıl olsa öğrenmişlerdir. adama ihtiyaç kalmamıştır.
dost kabul edersin veya çok yakınındır. işin neticelenmesi kesinleşince ,hısımların çoğu hasıma dönüşür.
ALLAH doğrularla karşılaştırsın. bu yazdıklarım küçük bir kısmı.
bunun için benim tavsiyem bin düşünülüp bir adım atılması yönündedir. boş yerlerde çalışırken herkesin iyi davrandığına da aldanmamak gerekir.
ikinci tavsiyem resmi kazıdan yanadır. her şey açık ,ard niyet olsa ne yazar.
resmi kazı yapmak istersen önden bahar geliyor. ben merkezdeyim. gelir alırsan tespitine yardımcı olmaya çalışırım inşaallah.
bu vesile ile ,ne boşuna emek verir,nede sıkıntı yaşanacak ortama düşmezsin.
konunun yeride burası olmadığı için,serbest foruma alıyorum.
Aynen katılıyorum şahsen ben kırıkkaleliyim ama güven yok kardes kimseye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Burda her şehirden arkadaşlarımız var ve herkesin bir birinden farkli anladığı işaretler ve bulgular var diyorum ki aynı şehirden olan arkadaşlar birlik olalım tanışalım gidilecek görülecek yerlere beraber gidelim gordugum kadarıyla herkesin bildiği yerler var el ele verelim birlik olalım gorelm herkezn elinde dedektorun çubuğu v.b şeyler mevcut herzkez sevindirdi n mutlu olsun

grasviti
Geç kaldım galiba grasviti usta aslında böle bi konunbekliyordum yaw kardeşim dediğin gibi burda bu işlerle meşgul olan abiler kardeşler var herkez arıyor ama öle ama böle biraz bilende var çok bilende var maşaallah yok yok bi olmayan bulunamayan mal arkadaşlar grasviti ustanında dedi gibi birlikten güç doğar hayırlı formlar

Sado6161

Kullanıcı
Trabzon[emoji4]

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Yok mu bi kırıkkale li

hiç duymadım ama vardır herhalde. yalnız bu kadar Ankaralının olduğu yerde kendini bizden kabul edebilirsin. iki adımlık yoldasın.

Üst Alt