Asar Kaya Ve Küp | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Asar Kaya Ve Küp

yoksul

Kullanıcı
hemşerim benim bildiğim asar kaya gümüşane topraklarında kazıkbeli yaylasında doğrumu dur ve bu kaya kapı kayayı görür

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
basta karadeniz olmak uzere asar kaya bir cok bolgede var ege marmara anadolu en meshuru kure tarafindadir .kayan meglit vari bir sekilde ve cevresini arasdir cografi acidan bakildiginda tatli veya eksi aci su tarafini arasdir oralarin yakinlarinda tas obekleri ve magara arasdirmasi yap. kup kiriklari varsa islemden gecmisdir gecenlerde bazi sahislar demir diye 12 lik insaat demiri gibi altinlari satmislar o yuzden demiri iyi incele

wolf_52

Kullanıcı

ben senin yerinde olsam bu şekilde bir araştırma yaparım.kırmızılar oda-sarılar değerli
BABAKONDA..basta karadeniz olmak uzere asar kaya bir cok bolgede var ege marmara anadolu en meshuru kure tarafindadir .kayan meglit vari bir sekilde ve cevresini arasdir cografi acidan bakildiginda tatli veya eksi aci su tarafini arasdir oralarin yakinlarinda tas obekleri ve magara arasdirmasi yap. kup kiriklari varsa islemden gecmisdir gecenlerde bazi sahislar demir diye 12 lik insaat demiri gibi altinlari satmislar o yuzden demiri iyi incele[/QUOTE' Alıntı:
(beğendim) ustaLAR gerekeni söylemiş...

esrarengiz2828

Kullanıcı
basta karadeniz olmak uzere asar kaya bir cok bolgede var ege marmara anadolu en meshuru kure tarafindadir .kayan meglit vari bir sekilde ve cevresini arasdir cografi acidan bakildiginda tatli veya eksi aci su tarafini arasdir oralarin yakinlarinda tas obekleri ve magara arasdirmasi yap. kup kiriklari varsa islemden gecmisdir gecenlerde bazi sahislar demir diye 12 lik insaat demiri gibi altinlari satmislar o yuzden demiri iyi incele
taş öbekleri mağra ağzı yarım açık asar kayanın üstünde tek mezar sökülmüş artı çıkılamaz tarafındada mağra var üst yan tarafı mezarlık karşısında kapı kaya artı karşısında bi kayalıkdaha varki henüz gidemedim ama ağzı yapılı çıkılmaz bi yerde kare şeklinde orayada gitçem süper bi yer ramazandan sonra

blutx

Kullanıcı
Bu alanda makina ile güzel işler yapılır varsa birseyler toplarsın esrarengiz usta mineralli toprağa benzemiyor makina ile derinlere inilebilir, güzel yer bizim bölgenin toprak yapısına benziyor tam makinalık arazi.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bu alanda makina ile güzel işler yapılır varsa birseyler toplarsın esrarengiz usta mineralli toprağa benzemiyor makina ile derinlere inilebilir, güzel yer bizim bölgenin toprak yapısına benziyor tam makinalık arazi.
bu bölgede makinaların çoğu ilk önce kafayı yiyor yazılar kaymaya başlıyor ondan sonra zor düzeliyor rakım 2200ama dediğin gibi;)

MAVRAN

Vip Üye
Güzel bir yerdesiniz mezarın olduğu yerin güney kısmında kalan kayalık alana iyi bak kırılan merdiven yerleri varmı eğer yok ise kaya icinden aşağilardan buraya bu kayan içine bir çıkış olabilir. Artvin de böyle bir yere gitmiştim dışarıdan bakınca hiçbirşey yok aşağıdan kaya içine girince yollar su yolu kayada iç aydınlatmayı sağlayan pencereler kısaca herşey var. Burada neden olmasın yer müsait. ALLAH gönlünüzè göre versin.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
asarkaya genellille mezarlık alanlara denir

Üst Alt