Asar Kaya Ve Küp | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Asar Kaya Ve Küp

esrarengiz2828

Kullanıcı
Güzel bir yerdesiniz mezarın olduğu yerin güney kısmında kalan kayalık alana iyi bak kırılan merdiven yerleri varmı eğer yok ise kaya icinden aşağilardan buraya bu kayan içine bir çıkış olabilir. Artvin de böyle bir yere gitmiştim dışarıdan bakınca hiçbirşey yok aşağıdan kaya içine girince yollar su yolu kayada iç aydınlatmayı sağlayan pencereler kısaca herşey var. Burada neden olmasın yer müsait. ALLAH gönlünüzè göre versin.
evet ustam bu kayanın içinde odalar olma ihtimali çok yüksek artı çıkılamaz bi tanede ufak mağrası mevcut

MAVRAN

Vip Üye
İşte o mağaraya ya dışarıdan merdivenler çalışılmış ve iş bitiminde merdivenler kırılarak oradan inilmiştir veya dediğim gibi kaya içinden oraya yıkılmıştır. Her iki yerden de giriş çok dehlikelidir lütfen dikkatli olun. Ne ailenizin acı çekmesini nede bizim üzülmemizi istemiyorum. ALLAH Yardımcımiz olsun.

esrarengiz2828

Kullanıcı
İşte o mağaraya ya dışarıdan merdivenler çalışılmış ve iş bitiminde merdivenler kırılarak oradan inilmiştir veya dediğim gibi kaya içinden oraya yıkılmıştır. Her iki yerden de giriş çok dehlikelidir lütfen dikkatli olun. Ne ailenizin acı çekmesini nede bizim üzülmemizi istemiyorum. ALLAH Yardımcımiz olsun.
sağol ustam işimi şansa bırakmam illaki derin olmayan bişey var burda derin olanı biliyom zaten altından kalkmak zor(beğendim)

Üst Alt