Aslan kafası | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Aslan kafası

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
arkadaşım hazır elinde işaret var önce kolay olanıyla uğraş bak sonuca ulaşabilecenmi ayak deyip geçme ummadığın şeyler çıkabilir bu arada onla uğraşırken diyerlerinide araştırırsın sana baktığı yönün resmi varmı burda diye soruyorum oyanna baksa buyanna baksa ne işimiz var diyon ne işin olacak senin aradığın mezar oda veya normal ayak varsa mezarıda vardır önce onu bul onun için karşışını soruyoruz yerini tespit etmek için sen oda bulmak istiyorsan o başka karelerin ordaki kayalarda gözüme takılan yerleri işaretledim kontrol et belki vardır belki yoktur birşey diyemem bu işler sabır ister sabırla yavaş yavaş ilerlersen sonuca ulaşabilirsin kısmetinde varsa

DefineHaritasi

Kullanıcı
Kusura bakma ustam daldan dala atlayinca es gectik ozur dilerim tamam ayagi cozelim ayak kayaliga bakmiyor onunde duz kayalik varya yilanik yakinda oraya bakiyor benim derdim hani degerli mi degilmidir ugrasilir mi diye aslinda yoksa daha cok yer

Son düzenleme:

DefineHaritasi

Kullanıcı
Olur gulbahceli ustam hakkinizi helal edin o X koydugunuz yeri inceledim yakindan resimden ve horasani dusmus kaya oda mezarinin kapisi olmali buyuk ihtimal

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
Peki sence bu ayak isareti olan degerli mezari mi verir senin tahminin nedir bir seyler ogrenelim
bir işaret varsa değeride vardır fakat orda yatan kişinin durumuna bağlı az veya çok birşey demek zor birde dönem soygunu yemediyse oda var kısmetine işaret konusunda benden daha çok bilgili ustalarımız var bekle yorumu onlar yapsın hiçbirşey çıkmasada kayıkcı için gözlere konan para çıkar hiç bilemessin çok nadir olabilirler ;)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu ayakmidir carikmidir
Sonra duruş yeri yamacmidir dereyemi bakar tepeyemi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu ayak isini cozecez ustam
Ayak yilan dedigim kayanin dibindeki duz kayaliga bakiyor
Ayak dedigimiz oyukta ayağımızı içine bastigimizda sağ ayakmi sol ayakmi carik diyelim biz buna parmak olmadığı için durdugu yer nasıldır ustte sorduğum soruya tam cevap vermelisiniz

DefineHaritasi

Kullanıcı
Abi ayaklar Yilan kayanin ustunde
Ve burasi yamacta kaliyor biraz
Buyuk genis olan Ayak Merdiven gibi kare oymalar olan yere bakiyor
Obur daha guzel tek sekilde olan Carik Figurumuz olan tarafa bakiyor
alan.jpg

Üst Alt