Aslan kafası | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Aslan kafası

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Arkadasim ayakisareti parnakli olanlari suya yakin olur parmak siz olana carik diyoruz buda vadi kenarında olur ya dere ye doğru olur veya tepeye doğru olur dere tepe bağlantılı olur sizin isaretiniz çariga benzemiyor bence ustalarimiz yorumlar bi şekilde bekleyin konunuzu takıp edin bilgilerinize teşekkür ediyorum

DefineHaritasi

Kullanıcı
Ee defineciligin hakkini veriyoruz hocam
Yillarimizi verdik bu spora :)
Bu konuyu az daha isleyek ondan sonra asil bomba mekanlara gececegiz yorumunu yapan yapsin burasi icin

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ee defineciligin hakkini veriyoruz hocam
Yillarimizi verdik bu spora :)
Bu konuyu az daha isleyek ondan sonra asil bomba mekanlara gececegiz yorumunu yapan yapsin burasi icin
Doğru dersin de biz sizin performans iniza ayak uyduramiyoruz konunuza bakıp o yönde yorum yapmaya çalışıyoruz
Ama bir yerde tikaniyoruz sonra sizin dediginiz işaret sistemini acmaya başlıyorum bildiğim kadarı ile nerde nasil olacagini bi şekilde bilgi veriyoruz o zaman sizde anliyirsunuzki o işaret oraya uymuyor ustalar illaki size soru soracaktır sizler o bölgeye hakimseniz cevap verirsiniz yoksa sizde başlıyor soruya soru ile cevap veriyorsanız başa dönüyoruz baska diyecek bir şey bulamıyorum
Bilginize teşekkür ederim

DefineHaritasi

Kullanıcı
Bak sordunuz ettiniz cozduk ayak degil dedik oyalanmadik hic ondan sonra kader ustam dedi oyalanma debelenme dedi mezarlarin var dedi eyvallah dedik son sanslarimizi deniyoruz nasil iyi hizli gidiyoruz iste zaten boyle yerleri bildigim icin umutlanmadim ama kader ustamin ilk yorumu beni fisekledi yalan yok ondan boyle oldu cezayi ona kesiyorum bana 99 kilo sarikiz borcu var sahitsiniz

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bak sordunuz ettiniz cozduk ayak degil dedik oyalanmadik hic ondan sonra kader ustam dedi oyalanma debelenme dedi mezarlarin var dedi eyvallah dedik son sanslarimizi deniyoruz nasil iyi hizli gidiyoruz iste zaten boyle yerleri bildigim icin umutlanmadim ama kader ustamin ilk yorumu beni fisekledi yalan yok ondan boyle oldu cezayi ona kesiyorum bana 99 kilo sarikiz borcu var sahitsiniz
Bütün mekan buraya yogunlasti farkinda değilsiniz dun geceden beri size yaziyorum ama su bir gerçek ki klavye yi çok güzel kullaniyorsunuz @Kader25 hocam a attiniz şelegi o 99 sarı kız in talibi paylasimcisi cok belki sizin haberiniz yok şimdi @Deli Fırat bu sözlerinizi duymasın o gelir başlar bir siye üç bize diye sonra o 99 sarı kız kader 25 ustama lazim onu. Bir hayalî var köy kuracak Avanos a hadi hayırlısı 🤣🤣🤣

Üst Alt