Avcılar Buraya, | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Avcılar Buraya,

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aslında burdan bir çok arkadaşım gitti gezdi@Lacivert ustam şelaleye bende fırsat bulamadım doğrusu orada bide dedektorcu ve maden eleme aparatları satan bi tukan olması lazım bi kaç malzeme getirmiştim ordan fırsat bulursam gezmeye geliriz inşallah ara yakin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli ustam eskiden bir ara dedektör alım satım işi yapan birileri oldu şaibeli kişiliklerinden dolayı uzak durdum şu an böyle bir dükkan yok memlekete gelen dostlarımız olursa çok seviniriz şelale henüz gizemini koruyor müsait olduğumda bir kaç resim atayım belkide koşa koşa gelmek isteyenler olacaktır...:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Avla avcilikla aram iyi degildir ama iyi atarım :))indir.jpeg
Bu eski zananlarımda afrikadaki av sonrası bi estantane...
İyi atarım demiştim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Bizim buranin mugdat dayisi meshurdur avculik yonunden.
Mugdat dayi ava cikmis bakmis dut agacinda kus surusu var saymis tam 40 tane kus var. Fisegine 40 tane sacma koymus ve atisi yapmis patir patir dokulmeye baslamislar saymis 39 tane kus dusmus 40 inci nerede diye aramaya koyulmuski ne gorsun kus kaciyor sacma arkasinda, kus kaciyor sacma arkasinda sacma bakmis yetisemeyecek kusa agacin arkasina saklanmis kus gecince tak 40 inci kusuda vurmus:eek::rolleyes::D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Bizim buranin mugdat dayisi meshurdur avculik yonunden.
Mugdat dayi ava cikmis bakmis dut agacinda kus surusu var saymis tam 40 tane kus var. Fisegine 40 tane sacma koymus ve atisi yapmis patir patir dokulmeye baslamislar saymis 39 tane kus dusmus 40 inci nerede diye aramaya koyulmuski ne gorsun kus kaciyor sacma arkasinda, kus kaciyor sacma arkasinda sacma bakmis yetisemeyecek kusa agacin arkasina saklanmis kus gecince tak 40 inci kusuda vurmus:eek::rolleyes::D
harika Mirkut ustam.:D:D:D(beğendim)(beğendim)(beğendim)
avcıyım diyende bu kadar atsın değilmi :p
içlerinde hamile olup korkuıdan yavrusunu düşüren olsaydı sayı daha da artacaktı.:D

ikizceli

Vip Üye
Hocam bu konuda nasıl açıklama yapacağımı düşünüyordum konuya girişiniz isabet oldu Erzincan çelik kalem bakır el sanatlarında Erzincan belediyesinin işkur aracılığı ile açmış olduğu meslek edindirme kurslarında hocalık yapıyorum yüzlerce kursiyer mezun verdik ERMEK (Erzincan meslek edindirme kursları) çatısı altında Ankarada açılacak olan fuara bizlerde iştirak edip tanıtıma katılacaktık ancak 700 bin tl gibi bir masraf çıkarıldı il özel idaresi bu masrafları karşılamayınca belediye artı bir yük getireceği ve diğer şehirlerde stant açacağımıza Erzincanda fuar açalım diğer iller bize gelsin düşüncesi ağırlık kazanınca organizasyon iptal edildi ve bir sürü hazırlık ve hayaller suya gömüldü tabi siz değerli dostlarımızla görüşebilme imkanı şimdilik ertelenmiş oldu herşeye rağmen yinede sırf dostlarla hasbihal edebilmek gayesiyle bir iki günlüğünede olsa gelme düşüncem vardı ama oda olmadı ellerinizden öper kızımın nişan işleriyle uğraşırken Benim büyük oğlan arabamla kaza yaptı geçtiğimiz cuma akşamı Hamdolsun sağlığında sorun yok ama arabamız pert yapılacak durumu yok üstelikte çocuk ana caddede seyrederken ara sokaktan aniden çıkan aracın sol ön tekere bindiriyor adamlar işadamı her yerden bağlamışlar rapora göre biz suçlu görünüyoruz sulh ceza mahkemesine baş vurdum yeniden bilir kişi istedim geldiler bakmadılar bile hazırlayacakları raporu bekliyorum bakalım Mevlam ne gösterecek kusuruma bakmayasın gönül arzu ediyor ama demek vuslat saati gelmedi henüz Rabbim akibetimizi hayr eylesin duasıyla inşAllah...
muhterem hocam,üzüntülerimi belirtmek isterim. çok geçmiş olsun.gelen mala gelsin cana değil deriz ama mevzuatlardan çekeceğiniz sıkıntılara ve giden mala da üzülmemek elde değil. YÜCE RABBİM yardımcınız olsun başka kazalardan korusun inşaallah.
organizasyonda bir değişiklik olduğunu ,buna bağlı olarak gelemediğinizi düşünmüştüm. demek nasip değilmiş.RABBİM nasip etmişse inşaallah o günde gelir. kendinize iyi bakınız hocam. selametle afiyetle inşaallah.

Mirkut

Vip Üye
harika Mirkut ustam.:D:D:D(beğendim)(beğendim)(beğendim)
avcıyım diyende bu kadar atsın değilmi :p
içlerinde hamile olup korkuıdan yavrusunu düşüren olsaydı sayı daha da artacaktı.:D
:Dayi ile meseleside var olmasina varda biraz abes:) hatta mugdat dayi sevdigi kizin uzerine kaset dahi yapti. Bu anilarinida kasette anlatiyor. Tabi espiri niyetine. ALLAH teala rahmetiyle muamele etsin.

Mirkut

Vip Üye
Hocam bu konuda nasıl açıklama yapacağımı düşünüyordum konuya girişiniz isabet oldu Erzincan çelik kalem bakır el sanatlarında Erzincan belediyesinin işkur aracılığı ile açmış olduğu meslek edindirme kurslarında hocalık yapıyorum yüzlerce kursiyer mezun verdik ERMEK (Erzincan meslek edindirme kursları) çatısı altında Ankarada açılacak olan fuara bizlerde iştirak edip tanıtıma katılacaktık ancak 700 bin tl gibi bir masraf çıkarıldı il özel idaresi bu masrafları karşılamayınca belediye artı bir yük getireceği ve diğer şehirlerde stant açacağımıza Erzincanda fuar açalım diğer iller bize gelsin düşüncesi ağırlık kazanınca organizasyon iptal edildi ve bir sürü hazırlık ve hayaller suya gömüldü tabi siz değerli dostlarımızla görüşebilme imkanı şimdilik ertelenmiş oldu herşeye rağmen yinede sırf dostlarla hasbihal edebilmek gayesiyle bir iki günlüğünede olsa gelme düşüncem vardı ama oda olmadı ellerinizden öper kızımın nişan işleriyle uğraşırken Benim büyük oğlan arabamla kaza yaptı geçtiğimiz cuma akşamı Hamdolsun sağlığında sorun yok ama arabamız pert yapılacak durumu yok üstelikte çocuk ana caddede seyrederken ara sokaktan aniden çıkan aracın sol ön tekere bindiriyor adamlar işadamı her yerden bağlamışlar rapora göre biz suçlu görünüyoruz sulh ceza mahkemesine baş vurdum yeniden bilir kişi istedim geldiler bakmadılar bile hazırlayacakları raporu bekliyorum bakalım Mevlam ne gösterecek kusuruma bakmayasın gönül arzu ediyor ama demek vuslat saati gelmedi henüz Rabbim akibetimizi hayr eylesin duasıyla inşAllah...
Hocam cok gecmis olsun RABB im c.c beterinden korusun sikintilarinizi gidersin, bacimizinda evlilik yolunda atmis oldugu adimi mubarek kilsin INSALLAH teala.

ikizceli

Vip Üye