Avcılar Buraya, | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Avcılar Buraya,

ziraatci

Kullanıcı
Teşekkürler Zıraatcı kardeş çok sağol da bende soruyorum İkizceli Abim gibi Nerede nasıl. ;)
Ohoo yer mi yok ayıp ediyorsunuz ustalar. Yemek içmek için zaman ayırmayız gerekirse zaman yaratırız :) haşa yaratmak Allah'a mahsusdur şaka bi tarafa

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dostlar alabalık bizim memleketin derelerinde eskiden olduğu kadar bol olmasada dostlarımıza yetecek kadar var lakin şu terör belası yüzünden her yer denetim ve gözetim altında çok sıkıntılı önümüzdeki zaman içerisinde ortamda düzelme olursa dostlarımızı ağırlamaktan onur duyarım...

MAVRAN

Super Moderatör
Dostlar alabalık bizim memleketin derelerinde eskiden olduğu kadar bol olmasada dostlarımıza yetecek kadar var lakin şu terör belası yüzünden her yer denetim ve gözetim altında çok sıkıntılı önümüzdeki zaman içerisinde ortamda düzelme olursa dostlarımızı ağırlamaktan onur duyarım...
Değerli dostum yapmış olduğunuz dostane teklifinizi görünce nekadar memnun oldum anladamam. Vermiş olduğunuz linki izledim gerçekden çok güzel keşke zaman olsa ve şartlar uygun olsada gelsek inşallah hayırlısı olur Dostum . Gelmiş kadar oldum. ALLAH senden razı olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
maalesef suların azalması ,insanlarımızın yoğun merakı bayağı azalmasına vesile oldu.en azından bizde böyle oldu.
muhterem hocam çok teşekkür ederiz. ama siz henüz ziyaretinizi gerçekleştiremediniz.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Aslında burdan bir çok arkadaşım gitti gezdi@Lacivert ustam şelaleye bende fırsat bulamadım doğrusu orada bide dedektorcu ve maden eleme aparatları satan bi tukan olması lazım bi kaç malzeme getirmiştim ordan fırsat bulursam gezmeye geliriz inşallah ara yakin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
maalesef suların azalması ,insanlarımızın yoğun merakı bayağı azalmasına vesile oldu.en azından bizde böyle oldu.
muhterem hocam çok teşekkür ederiz. ama siz henüz ziyaretinizi gerçekleştiremediniz.

Hocam bu konuda nasıl açıklama yapacağımı düşünüyordum konuya girişiniz isabet oldu Erzincan çelik kalem bakır el sanatlarında Erzincan belediyesinin işkur aracılığı ile açmış olduğu meslek edindirme kurslarında hocalık yapıyorum yüzlerce kursiyer mezun verdik ERMEK (Erzincan meslek edindirme kursları) çatısı altında Ankarada açılacak olan fuara bizlerde iştirak edip tanıtıma katılacaktık ancak 700 bin tl gibi bir masraf çıkarıldı il özel idaresi bu masrafları karşılamayınca belediye artı bir yük getireceği ve diğer şehirlerde stant açacağımıza Erzincanda fuar açalım diğer iller bize gelsin düşüncesi ağırlık kazanınca organizasyon iptal edildi ve bir sürü hazırlık ve hayaller suya gömüldü tabi siz değerli dostlarımızla görüşebilme imkanı şimdilik ertelenmiş oldu herşeye rağmen yinede sırf dostlarla hasbihal edebilmek gayesiyle bir iki günlüğünede olsa gelme düşüncem vardı ama oda olmadı ellerinizden öper kızımın nişan işleriyle uğraşırken Benim büyük oğlan arabamla kaza yaptı geçtiğimiz cuma akşamı Hamdolsun sağlığında sorun yok ama arabamız pert yapılacak durumu yok üstelikte çocuk ana caddede seyrederken ara sokaktan aniden çıkan aracın sol ön tekere bindiriyor adamlar işadamı her yerden bağlamışlar rapora göre biz suçlu görünüyoruz sulh ceza mahkemesine baş vurdum yeniden bilir kişi istedim geldiler bakmadılar bile hazırlayacakları raporu bekliyorum bakalım Mevlam ne gösterecek kusuruma bakmayasın gönül arzu ediyor ama demek vuslat saati gelmedi henüz Rabbim akibetimizi hayr eylesin duasıyla inşAllah...