TRUVA

Admin
Usdat yildiz işaretini ben çizmedim giriş çizdiğim yerin en üstünde 3 kaya var birincide hamile kadın var gibi ortadakini tam seçemedim üçüncüde ellerini kaldırmış bir insan figürü var görünüyor bilgisayar olsa çizecemde telefondayım

A21MEDLi

Admin
Usdat yildiz işaretini ben çizmedim giriş çizdiğim yerin en üstünde 3 kaya var birincide hamile kadın var gibi ortadakini tam seçemedim üçüncüde ellerini kaldırmış bir insan figürü var görünüyor bilgisayar olsa çizecemde telefondayım
ustam şu kayaya alıcı gözüyle bi bakarmısın.
şu kayanın altı giriş veya çıkış olabilirmi
çünkü ayının mağarası hemen hemen bu kayanın altına denk geliyor.

3.jpg

Kader25

Admin
Ustam Merhaba,
Kanaatimce ana mal bu kayada.
Lakin şöyle bir sorun olabilir:
Dedektör tuttuğunuzda sinyal alamayabilirsiniz. Sokuşturularak sıkıştırılan ve üstü horasanla kapatılmış girişi bulmak gerekecek.

Ayrıca pençe istikametinde de araştırmanız gereken ucu sivri, üçgene yakın bir taşı da bulmanız gerekecek. Azda olsa bir miktar malda orada olacak.

Karşıdaki 2 ana blokdaki hadise ile bu ayının kafasının birbiri ile bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Aralarında belki 2-3 bin sene var.

Kolay gelsin inşallah.

TRUVA

Admin
Usdat çizmiş olduğunuz yere alıcı gözle baktım. Çizdiğiniz dairenin hemen önünde altta söylediğiniz mağara ve görünen seviyeden aşağı yukarı 14-15 metre aşağıda ve yandan giriliyor bu mağara 25-30 m2 capinda bir yermi