Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

wolf_52

Kullanıcı
ali veli 44 ustamın azmine hayran oldum işde andolu nun bağrından çıkan çılgın tük.. ekmek aslanın midesinde diyenlere inat tek dalmış aslana . yapmış bunu sökmez aliveli 44 ustama ,aslan kaplan, falan fillan inter milann:p:p:p(kahkaha)ho hi ho....

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili ustalarım aslan değil feriştahı gelse
Bu ak Sakallı Hacivert ve tayfası ile uğraşmayı bırakmayacam
Siz canınızı sıkmayın
Yeter ki @Tevfik abim ve sizler gariban gardaşınızın yanında olun
Acele etmeyin açıklamam pek yakında
Mekanı takip etmeye devam edin

wolf_52

Kullanıcı
Sevgili ustalarım aslan değil feriştahı gelse
Bu ak Sakallı Hacivert ve tayfası ile uğraşmayı bırakmayacam
Siz canınızı sıkmayın
Yeter ki @Tevfik abim ve sizler gariban gardaşınızın yanında olun
Acele etmeyin açıklamam pek yakında
Mekanı takip etmeye devam edin
usta kurunun yanında yaş da yanarmış sonra bizde arada günbürtüye gitmeyelim daha evelden diyer ustlarla uğraşırken arda yananlar var aha bak belgesi burda yandım anam diyor hepsi...

wolf_52

Kullanıcı
bu resimdeki ustları tanıyan lütven benimle itibata geçsinler,geçenlerde bu bizim bölgede topal ayı var dedim onlarda bensiz çekim yapmaya gelmişler. sonrası malum taaaa samsun il sınrına kadar kovalamış bizim koca oğlan....

TEVFiK

Vip Üye
:zuhaha:
bu resimdeki ustları tanıyan lütven benimle itibata geçsinler,geçenlerde bu bizim bölgede topal ayı var dedim onlarda bensiz çekim yapmaya gelmişler. sonrası malum taaaa samsun il sınrına kadar kovalamış bizim koca oğlan....
evet ben tanıyorum wolf ustam tabi 80 numaralı gözlüklerimle :D yanlış görmüyorsam şayet .:eek:.yere düşen ben.:D.siyah kazaklı @aliveli44 ustam.:D mavi dişörtlü @ikizceli ustam :D çemberi kapmış koşan ise. @komana da ustam :D resmi çeken ise.!!!.. @Lacivert24 ustam.:D Saygılarımla.:p