Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini...

wolf_52

Kullanıcı
:zuhaha:

evet ben tanıyorum wolf ustam tabi 80 numaralı gözlüklerimle :D yanlış görmüyorsam şayet .:eek:.yere düşen ben.:D.siyah kazaklı Aliveli ustam.:D mavi dişörtlü İkizceli ustam :D çemberi kapmış koşan ise.Komanada ustam :D resmi çeken ise.!!!..Lacivert ustam.:D Saygılarımla.:p
(kahkaha)ho hi ho hi... bensiz çekim yaparsınz heee.. ben isimlerinzi vermek istmedim.. madem açık etdinz ustam..sonradan aldığım duyuma göre....komana ustam ters istkamte koşmuş akkuş yolundan niksar,a doğru side side gitmiş..diyerleride şükür çiziksiz atlamışş lakin aliveli44 ustam atdığı depar hüseyin bolt u kızdırmış onun rekorunu kırmış....hıznı almamışş samsun il sınrından sonra malatyaya kadar koşmuşş...görenler varr...

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
(kahkaha)ho hi ho hi... bensiz çekim yaparsınz heee.. ben isimlerinzi vermek istmedim.. madem açık etdinz ustam..sonradan aldığım duyuma göre....komana ustam ters istkamte koşmuş akkuş yolundan niksar,a doğru side side gitmiş..diyerleride şükür çiziksiz atlamışş lakin aliveli44 ustam atdığı depar hüseyin bolt u kızdırmış onun rekorunu kırmış....hıznı almamışş samsun il sınrından sonra malatyaya kadar koşmuşş...görenler varr...

Adam bide cengaver diye yere göğe sığdıramadığı rex adında canavar besliyordu hayvan görmeye alışkın olması lazım kıytırık bi ayıdanda bu kadar korkulmazki canım...ben ordaydım resmi çektiğimin akabinde yanımdan geçerken gayet kibar bir bayan ayıymış göz kırptı bay bay yaptı gitti hamfendi öyle adamı yedi mahalle kovalayacağını zannetmem o işte bir bit yeniği olmalı o madik attığı birilerinden kaçıyordur...:mad::p

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Siz anlamadınız ustalarım
Pek yakında açıklayacam

ASİAVCI

Kullanıcı
lacivert usta korkmadım desede inanmayın :D:D makinayı birakıp soluğu memlekette almış galiba(kahkaha)(kahkaha)

wolf_52

Kullanıcı
lacivert usta korkmadım desede inanmayın :D:D makinayı birakıp soluğu memlekette almış galiba(kahkaha)(kahkaha)
aliveli44 ustamızı ve diyer ustları kovalayan ayı bu ,asiavcı ustam... lacivert ustamın çekdiği kareyi birde ben bakayım dedi yakışıklı çıkdımmı diyee.. olay bundan ibaret ben kenarda çekirdek çitletiyordum olan bitene bakıyordum he soryorsan lacivert ustmaız nerde diye neden burayı terk etdi diye sevincinden fakir fukara sevindirmye gitdii... inamasan sorr kendisinee....(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)