Bağımlılık Haftası resim çalışması | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bağımlılık Haftası resim çalışması

Kader25

Admin

Kervan07

Admin
Selamün aleyküm
Ustam maşallah yeğenime
Babasını anlatmış bir nevi yaninda bu işlerden bahsi gecerse zaten bu işlerle uğraşan bağımlıdır kurtulma ihtimali veya bir ilaci varmıdır bilmiyorum ama şu bir gerçekki çok güzel yorumlamış
Tek kelime ile muhteşem bi kadar güzel izah edilir teşekkür ediyorum
ve aleyküm selam ustam
çoçuklarımı defineden hep uzak tutmaya çalıştım.önceleri biraz merakları vardı fakat bu merak benden kaynaklı değildi. çizgi filmlerde define maceralarından esinlenip gaza geldiklerinde arada bir araziye çıkarlardı ama hiç bir zaman çalışmalarımı yerinde görmediler. çizdiği bu resmi,video ve fotoğraflarımdan esinlenmiş olmalı:D evet güzel izah etmiş. beğendiğinize sevindik🤗

Kervan07

Admin
MAAŞALLAH , Hayal gücü çok kuvvetli imiş, Defineci olmaz INŞAALLAH,, Adam resmini filan güzel çizmiş, Yani kalemine bakılırsa, Ressam ,Heykeltraş , Mimar Gibi meslek erbab-ı olma ihtimali çok yüksek,
ustam çok şükür defineciliğe hiç ilgisi ve inancı yok:D okulda bi ingilizcesi ile resim iyi,gerisi sürünüyor:D

Kervan07

Admin
Ustam çocuk bu resimleri okulda çizmesin :)
define konusu evin dışında konuşulması katiyen yasak..ana sınıfına gittiği yıllarda öğretmen sormuş baban ne iş yapıyor diye, çoçuk,babam defineci demiş. öğretmen inanmamış tabii gülmüş geçmiş:D daha sonralarıda servis annesi sormuş baban ne iş yapıyor, yine defineci demiş. nasıl geçiniyorsunuz yavrum demiş? babam bulduklarını satıyor,öyle geçiniyoruz demiş. servis annesi beni aradı doğrumu diye:D yok dedim yaaa çoçuk işte:D sıkı sıkı tembihledim artık sel verir sır vermez😂😂

Kervan07

Admin
Kervan ustam çocuk maşallah tüm alet edavatı sergilemiş :)
Bozkurt ustam benim atölyenin içini dışını iyi biliyorlar. arada bir icat yapmak için iniyorlardı atölyeye ve altını üstüne getiriyorlardı. la oğlum ne yaptınız burda da bu kadar batırdınız burayı sorduğumda, telefon tutacağı ve tahtadan çekiç yaptık dediler😂😂😂

balkaya34

Kullanıcı
ustam çok şükür defineciliğe hiç ilgisi ve inancı yok:D okulda bi ingilizcesi ile resim iyi,gerisi sürünüyor:D
Vallahi benimde öyleydi, Ah ah
Ingilizce ve resim 10 idi ,Yani o zaman en yüksek 10 not idi ,Şimdi 100 olmuş, Keşge okusa ,,Benimle okuyanlar ,PROFÖSOR oldular , Ben defineci oldum ,,,