Bağımlılık Haftası resim çalışması | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Bağımlılık Haftası resim çalışması

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Kervan usta "evet eskiden tüm çevrem dahil yakın takipte idim fakat şimdilerde ben hariç kimsenin bana inancı kalmadı"bunu yazınca sevdiğin işle ilgili olarak yazmıştım.
Sen ona takılma ustam ikisi de hobi benim için 🤣 🙃
Senin sağın solun belli olmuyor zaten. O yüzden gözüm üstünde. Yakalarım elbet birgün 😛😂😂😂😂

Kervan07

Admin
MAŞALLAH ağaç yaş iken eyilirmiş sen elinden geleni yap yetiştir gerisini ALLAH ha havale et rabbim imanlı itikatli vatanına milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin bu arada efede yakışıklıymış ;)
güzel temennileriniz için teşekkür ederim ustam sağolun varolun 🤝 🤗

Kervan07

Admin
Maşallah maşallah Yeğenime 🧿. İnşellah inançlı hakkı bilen hakikati takıp eden iyi bir devlet adamı olur, milletine vatanına atasına yarayan bir evlat olur. Rabb'im hayırlı ömür versin,
Varsın definecilik gibi bir hastalık olsun bizimki, ne iflah olmayan zararlı hastalığı olanlar var ALLAH muhafaza.
Bizimki güzel ve zevkli bir hastalık, doğrusu ben araziye gidince duyduğum huzur rahatlık ve geçmişle günümüz arasındaki bağı kurmak bana başka biz haz veriyor. Kendimi uzun yıllar yaşamış gibi hissetiyorum.
amin mavran ustam ALLAH cc razı olsun..
bizimkisi,kimine göre hastalık,kimine göre hobi..bendeki durumu çok farklı,meslek desek yalan olmaz 😀 evet ustam arazide olmak kadar güzel bişey yok. inşallah bi gün beraber arazide bi çay içeriz. o günü iple çekiyorum🤲