Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım

KANAS_USTA

Vip Üye
Zamaninda anlatmaya calistigim fakat anlamadigin da buydu.
Tek istisna kapali magara olacak mahzen.
Yorum yapan her kim ise işi biliyor helal olsun.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Zamaninda anlatmaya calistigim fakat anlamadigin da buydu.
Tek istisna kapali magara olacak mahzen.
Yorum yapan her kim ise işi biliyor helal olsun.
Ustam yorum yapanda haritası var ama mağra baltaya 2kilometre bu kadar uzak sende haklısın ama mağra açık bi mağra özelliği var bunu daha sonra buraya yazacağım adamla bi konuşum onun söylediği mağrayla tutuyomu bu yörede 2veya4kilometre alanda mağra 3veya4tane var hepsininde ayrı özellik vede girilmsi zor ama adamın dediği hangi o mağradaki özellik tutuyosa benim bildiğiminen adamın harita gerçeek vede haritada gerçek topal ayının yeri var bakacaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamnaleykum,

belki konu sonuç bulmamış ama, üyeler ve bızler ıcın ders niteliğinde bir konu olmuş. gerek yorumlar gerek resimler ufku açacak yorum ve unsurlar. benim şahsen zihnim açıldı, özellikle köyümün taş ve kaya yapısının burası ile aynı olması, ve yorumlardaki bir çok detayın gezerken gördüğüm ama parçaları yerıne koyamadıgım çözümleri gözümün ününe getirdi... elinize sağlık.

ben işaretli taşların afaki olarak sağdan soldan geldiğini düşünmüyorum, nedeni ise, işaretli taşlar öylesine gelmiş olsa, yine öylesine atarlardı oraya, hepsinin görünür şekilde olması tevafuk(tesadüf) olamaz. ki bu işaretler senınde bildiğin uzere ana kayaya veya taşınması kaldırılması zor kayalara yapılır, işaretin oldugu kaya hiçde öyle kaldırılmayacak tarzda değil. bence herşey olması gerektıgı gibi, bunun dışında gereken tüm yorumlar yapılmış. gerisi Allah ın taktirine kalmış. biliyorsun birileri 10 metre kazar döner gelir birilerininde ayağına pulluguna vs.. takılır. nasipten ötesi yok.
varsa nasibinde bu iş olur Allahın izni ile,

Allaha emanet ol, Rabbim kolay etsin inşAllah.

bide şu resimde işaretli olan yere muhakkak bakmışsındır, el ile yapılmış birşey varmı ? benmi yanılıyorum.

Son düzenleme:

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam otarafdada her tarafda duvar ve yığma çakıllar var el ile yapılan başka en ufak bişey yok sonraki bilgite göre gitmemde gölün ön akarından döşeme olan yerin sökülü olduğunu gördüm mağrayı bulamdım bilen biriyle bir daha gitcem ama mağra adamın tarif ettğine uyuyor ama gölün önünde 3 tane büyük taş dedi o yoktur mağra adamın dediği olmasa bile mağranın üstünden 1 metre boyunda zamanında mağranın üstünde gümüş bi haç sökülmüş gören arkadaş anlattı şahitli mağra önemli götürecek bakacaz bakalım ne var saygı vede sevgilerimle

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ben yanlış anlattım sende yanlış anladın dolayısı ile, çizdiğim siyah yer ok a benzemiş evet :) fakat ben çizdiğim yerin içinde bir işlem varmı diye sordum.
hayırlsı olsun bakalım.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam inanki taşların çoğunu horasan varmı veya tek tek makina tutarakta baktım bu para buranın yakınlarında değil varsada getirildiği yerle alakalı anladım senin dediğini sağolasın

Üst Alt