Hastalık - Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hastalık Bazen Bazı Haberleri Vermek Zor Oluyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
DOSTUM LACİVERT ustaya şahsınız huzurunda çok çok teşekkür ediyorum ALLAH Razı olsun arayıp sürekli takip etti, duygulandım doğrusu. DOSTUM çok sağol teşekkür ediyorun saygılar sevgiler.

Mevlam sizler gibi güzel gönüllü dostlarımızın eksikliğini vermesin inşallah çok çok geçmiş olsun görüşebilmek dileğiyle inşallah...

gıral

Vip Üye
Allah şifalar versin ustam
Butür üşütmeleri kötüye yormamak lazım
Hemen moralini bozma böyle daha altın bulacaz nereye gidiyon öyle bariyerlerini haritalandır rüştü ustaya çözdürürüz:)
Olmadı Lacivert24 ustama okuturuz

**seyyah**

Kullanıcı
Geçmiş olsun usta inşallah Allahin şafi ismi ile bütün hastalar şifa bulur bende ayni belirtileri gördum umarim korkulacak bişey yoktur sevgi ve saygiyla.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
Sevgili kardeşlerim uzun zaman oldu sizlerle birlikteyiz, her günümüz aynı olmadı ama her zaman sizleri özleyerek buraya girdim.
Bütün dünyayı tabiri caiz ise pırasa gibi doğrayın bir hastalıkla karşı karşıyayız. Düne kadar bir sorun sıkıntı yoktu ancak dünden bu güne sanki bir sıkıntı var.
Öksürük, ciğerlerimde bir sıkılma ve üşüme var. Ne hikmet bilinmez dişim de ağrımaya başladı.
Bu gün kendimi çatı arasında olan odada karantinaya alıyorum. Ara ara sizinle iletişim kurmaya çalışırım.
Hani bilinmez belki bir anda bir olumsuzluk olur da giremez isem. Siz anlarsiniz.
Hakkınızı helal edin.
Şurada çok görmek istediğim İKİZLERİ, KERVAN, ve DIĞER ustalara da selamımı iletirsiniz. (Aklım durdu bir anda isimler sanki hafızamdan silindi )
Sizleri çok seviyorum şöyle büyük bir meydanda toplanamadik, olsun insellah bizde Mahşer meydanında Rivayult hamd sancağı altında toplanırız.
Üzülmeyin, üzülün diye yazmadın her canlı mutlak ölümü yatacakdır.
ALLAH (c.c) tez zaman da acil şifalar versin inşallah.

MAVRAN

Super Moderatör
Geçmiş olsun usta inşallah Allahin şafi ismi ile bütün hastalar şifa bulur bende ayni belirtileri gördum umarim korkulacak bişey yoktur sevgi ve saygiyla.
Geçmiş olsun kardeşim RABBİM şifa ihsan eyler inşellah, aman dikkatli olun ve tam sağlıklı olduğunuzdan emin olmadan ikinci şahıslarla temastan uzak durun. Bu günler zor oluyor ancak güzel günler gelecek inanıyorum, ALLAHA EMANET OLUN

öncü

Kullanıcı
Çok geçmiş olsun ustam ALLAH cc lü acil
şifa versin işallah

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Admin
Sevgili kardeşlerim uzun zaman oldu sizlerle birlikteyiz, her günümüz aynı olmadı ama her zaman sizleri özleyerek buraya girdim.
Bütün dünyayı tabiri caiz ise pırasa gibi doğrayın bir hastalıkla karşı karşıyayız. Düne kadar bir sorun sıkıntı yoktu ancak dünden bu güne sanki bir sıkıntı var.
Öksürük, ciğerlerimde bir sıkılma ve üşüme var. Ne hikmet bilinmez dişim de ağrımaya başladı.
Bu gün kendimi çatı arasında olan odada karantinaya alıyorum. Ara ara sizinle iletişim kurmaya çalışırım.
Hani bilinmez belki bir anda bir olumsuzluk olur da giremez isem. Siz anlarsiniz.
Hakkınızı helal edin.
Şurada çok görmek istediğim İKİZLERİ, KERVAN, ve DIĞER ustalara da selamımı iletirsiniz. (Aklım durdu bir anda isimler sanki hafızamdan silindi )
Sizleri çok seviyorum şöyle büyük bir meydanda toplanamadik, olsun insellah bizde Mahşer meydanında Rivayult hamd sancağı altında toplanırız.
Üzülmeyin, üzülün diye yazmadın her canlı mutlak ölümü yatacakdır.
sevgili saygı değer güzel abim ustam..öncelikle rabbim acil şifalar versin tez zamanda sağlığına kavuştursun. ilk bende acaba koronamı diye düşündüm,çok şükür öyle değilmiş.inan çok sevindim.umarım sizin hastalığınız ciddi değildir ve kısa zamanda atlatırsınız...bir çoğumuz virüsten dolayı evinde oturuyor ve şikayet ediyor. evinde hasta yatmadığına şükretmiyor. mavran ustam kendini karantinaya almış.örnek alınacak bir davranış..öte yandan ısparta da köyümüze ankaradan özel izinle gelen 2 kişi pozitif çıktı. köye ilk geldiklerinde akraba ziyaretlerine gitmişler,ertesi gün ilçedeki çarşamba pazarında bir çok insana bulaştırmışlar. bir çok dükkandan alış veriş yapmışlar. şu an ilçe ve tüm köyleri karantinada. giriş çıkışlar kapalı. demek istediğim böyle bilinçsiz insanlar olduğu sürece bu ülkede daha çoook karantinalar görürüz.önce beyindeki virüsleri temizlemek lazım...mavram ustam bu sene nasib olursa ilk sizi ziyaret etmek için niyet etmiştim.inşallah rabbim bu dileğimi kabul eder. bizzat görüşmeyi çok istediğim ustalarımdan birisin.. malum ömür kısa ve geçen zaman geri gelmiyor..
tekrar tekrar çok geçmiş olsun ALLAH'ım acil şifalar versin. HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI RAMAZANLAR MAVRAN USTAM. ALLAH'a emanet olun