ben tabancaya benzettim sizce nedir? | Define işaretleri ve anlamları

ben tabancaya benzettim sizce nedir?

efe_41

Kullanıcı

işaretin 42 adım ilerisi

42adım sonra bu oymalı kaya

oymanın olduğu yerdeki kaya gurubu

Son düzenleme:

efe_41

Kullanıcı
Cevap: ben tabancaya benzettim sizce nedir?

sevgili arkadaşlar ben bu işin 100 de 80 lik kısmını çözdüm fakat oturtamadığım bir nokta var sizin yorumlarınızı bekliyorum tecrübesi yetersiz kişiler yorumlamasın lütfen
[W]Üyelerimizin açmış olduğu konulara
Üye ve yöneticilerin bilgisi dahilinde
Yorum yapmaları kısıtlanamaz
Yapılan yorumları kendiniz analiz ederek
İşinize gelen/doğru bulduğunuzu alarak
İşaretinizi yorumlarsınız
Üyelerimizin bilgiye, emeğe saygı göstermesini rica ederek
Üslubumuza dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatırım
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin[/W]

Moderatör tarafında düzenlendi:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sevgili arkadaşlar ben bu işin 100 de 80 lik kısmını çözdüm fakat oturtamadığım bir nokta var sizin yorumlarınızı bekliyorum tecrübesi yetersiz kişiler yorumlamasın lütfen

öncelikle suyun resimlerini yayınlamamış, bilgisini vermemişsin.... kaynak-çeşme neresinde kaldı?

tabancanı neden yapmışlar özelliklerini v.s. yazsan detaylarını aşağıdaki semtlerden birimi onu söylerdim. madem detayı vermedin ben tabancalı mevkileri yazayım da gerisini sen getir.

süllü mü? hacılar mı? kısalar mı? kardallı (kargalı) mı? çelebi mi? gökçeler mi? kadı tarla mı? çubuk-pamuk tepemi? ağaköy mü? ona göre devam edelim. bunlardan biriyse özelden yaz burdan yerini reklam etmeyelim.

YÖNETİCİ NOTU : lütfen bu tecrüben yetiyorsa yaz gibi durumlar... v.s. gibi uslup bizim sitemizin adabına aykırıdır. bu şekilde yazmamakta fayda vardır toprağım. saygılar.

cantar

Vip Üye

tabanca dediğin erimiş bir metal sanki demirden yapmış bir alet şeklinde sap kısmı içerisine bir sap takılacak gibi günümüzün bir yeri temizlediğimizde suyu çekmek için kullandığımız çek çek leri gibi ilginç

bir arbalet te olabilir yani oklu tüfek tabii bir benzetme....
images

ağaç aksamı çürümüş metalde artık yok olmaya başlamış gibi

efe_41

Kullanıcı

harbici kardeşim tavsiyeni okudum niye öyle yazdım biliyomusun şimdi anlatmaya kalksam zaman alır memlekette ****** çok ben bu siteye başka bir siteden geçiş yaptım o sitedeki bazı ****** yüzünden buraya üye oldum sana bir örnek vereyim bu resmi bir siteye koydum adam yazmış bu 14 lümü 7,65 mi diye sen şimdi bu ******** ****** ne yazarsın bu resmi siteye koyduğumda öyle yazmamın sebe bi buydu ok. saygılar. bu tabancayla ilgili sana özel den dönücem

[W]mesajda duzenleme yapıldı. Hakaretli sozlere gerek yok.lutfen ölçülü olalım. Ölçülü olarak asıl cevabı vermiş oluruz.[/W]

efe_41

Kullanıcı

cantar kardeşim biz bu işareti kırmayı denedik kırılmıyor ama demir değil bir parçasını kırdık çok az bir parçasını demir değil saygılar.

efe_41

Kullanıcı

HARBİCİ usta bu oyma öbür oymadan 80 adım sonra bulduk bu oymanın olduğu yer çeşmenin eski yeri
burası eski çeşmenin olduğu yer oymanın tam karşısı
burasıda en eski olan çeşmenin olduğu yermiş asıl en eski çeşme burasıymış
eski çeşmede bulduğumuz oymadaki garip kanallı taş
aynı kaya
aynı kaya uzak görüntüsü evet şimdi yeni yorumlar bekliyorum saygılar bu bütün resimler diğer 5 resimle bağlantılı diğer 5 resmin devamında bulduk bunları

efe_41

Kullanıcı

tabanca demirden yapılmamış arkadaşlar horasan diyemiyorum çünki hiç horasana rast gelmedim bilmiyorum bu tabanca ya benzeyen işaret demir değil bilginize

efe_41

Kullanıcı

sevgili ersan usta bahsettiğin yere boşluk testi uyguladık bir sonuç alamadık saygılar.