ben tabancaya benzettim sizce nedir? | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

ben tabancaya benzettim sizce nedir?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Cevap: ben tabancaya benzettim sizce nedir?

Ustaların birbirinden değerli tespitlerine katılmakla beraber;
Senin yerinde ben olsaydım ilk önce kuyuyla işe başlardım. Ama dikkat et ben olsaydım diyorum,ayrıca kuyular metan gazı sebebiyle tehlikedir hersene 5 10 kişi buralarda maalesef hayatını kaybediyor. En büyük hazine kaybedilen hayatların geri getirmez. Allah yardımcı n olsun.

cantar

Vip Üye

baktım ilk önce buralara bak sırasıyla sonra diğer yerleri irdelersin bir yeri bitirmeden diğer yere yönelme dikkatin dağılır.....neticeye ulaşman zorlaşır...

efe_41

Kullanıcı

sevgili komana kardeşim bende o iki kuyu yu bir yoklamayı düşünüyorum . bu mevkide anlaşılan işimiz uzun görünüyor. başka ustalar tabanca işaretinin dışında farklı şeylerde var diyor onlarıda dikkate almam gerek biryerden başlıcaz.

efe_41

Kullanıcı

tamam cantar usta sıra sıra kontrol edicem kontrol ettikten sonra sana dönuüş yapıcam saygılar.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

battal gazi44 ustam bu isarete arkeolog bakti o dogal degil diyor valla simdi kafam karisti iste yaw harbiciustam yaw yardim et sen nediyon bosami kurek cektik

Selamlar değerli kardeşim.. Biz çok arkeologlar proflar yabancılar gördük ama hepsi koftiden çıktı. he demiyorum hepsi öyle.. tabanca die tabir ettiğin kaya daha öncede dediğim gibi doğal oluşum kardeşim.. bir kaç oyuklu resmin var. onlar doğal değil ve uğraşcam diyorsan oralarla zaman harcıyabilirsin ama zamanına yazık, varsa makine ile gez dolaş ,yok ise başka yerlere bak..tecrübeliyim diyen çok kişi vardır..(bu sana tavsiyemdir kardeşim). Diğer ustalara da saygım vardır ve yorumlarına da tabi.
ek olarak ,seni umutlandıran yorumlara da fazla kanaat getirme. kolay gelsin.

Son düzenleme:

efe_41

Kullanıcı

aleykum selam battalgazi kardesim onerin icin saol saygilar