Bilgi ve Paylaşım,Çubuk Testlerim | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgi ve Paylaşım,Çubuk Testlerim

balkaya34

Kullanıcı
Su ile altın hemen hemen aynı tepkiyi verir.
Bu nedenle farkı bilmeyen her çubukçu su tepkisine Altın der.

Bu çubuk, altın ve gümüş de avantajlıdır.
Kıymetli bir ustamızın bizlere bilgisinin zekatıdır.
Tarafımızca da testleri 2 yıldır yapılmış ve aynı kanaate varılmıştır.
Elbette diğer metalleri de tanımaktadır.

Kurşun olarak kullandığın numune nedir?
Araç balans kurşunu mu? Olta kurşunu mu? Vd.?
Selam Kardeşime ..
Can kardeşim seni yoruyorum belkide ama .bu güzel bilgilerine benim gibi bir çok kardeşiyinde ihtiyacı var sanıyorum.
Sorum . Çorabın içine minareli koydum Aynı.minarel.ve başka minarelerden yere parçalar koydum ve çubuğu tutdum bu sefer minareleri görmedi.çorapdan çıkarınca görüyor .
Öğrenmek istediğim şudur.ALTIN ararken çorabın içine altın koyarsan numune olarak bu seferde altını elemezmi Yani altını teğet geçmezdi bunu anlayamadım . Saygılar selamlar üstadım ALLAH yar ve yardımcınız yardımcınız olsun.

Son düzenleme:

Kader25

Admin
Selam Kardeşime ..
Can kardeşim seni yoruyorum belkide ama .bu güzel bilgilerine benim gibi bir çok kardeşiyinde ihtiyacı var sanıyorum.
Sorum . Çorabın içine minareli koydum Aynı.minarel.ve başka minarelerden yere parçalar koydum ve çubuğu tutdum bu sefer minareleri görmedi.çorapdan çıkarınca görüyor .
Öğrenmek istediğim şudur.ALTIN ararken çorabın içine altın koyarsan numune olarak bu seferde altını elemezmi Yani altını teğet geçmezdi bunu anlayamadım . Saygılar selamlar üstadım ALLAH yar ve yardımcınız yardımcınız olsun.
Aleyküm Selam abi.

Bahsettiğiniz usülleri ben bilmiyorum abi.
Benim usulün ve yöntemim farklı.
Pazartesinden itibaren yazacağım inşallah.

Bahsettiğiniz usülü bilen varsa size yazsın inşallah.