Bilgisi Olan Ustalar Bakabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Bilgisi Olan Ustalar Bakabilirmi

nurullah123

Kullanıcı
yardımlarınızı beklıyorum ustalarım
m
nrlEJN.jpg

a>
QM2Qay.jpg

pPnE6o.jpg

DJD373.jpg

tuncers

Kullanıcı
ustam bu fotoğraflara balarak şurda şu var burda bu ver dersem yalan söylemiş olurum buranın geniş açılı fotoğrafları varsa paylaş ondan sonra yardımcı olmaya çalışalımm..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
nurullah kardeşim aramıza hoş geldin.
yüklenici firma tarafından resim çizimlerine engelleme yapılmış.kısa süre sonra hallolacaktır.
onun için acele etme. eğer kayalar bildiğiniz kadar yerleri değişmemişse güzel bulgular.sakın ola oynatmayınız.bulguların verdiği yönler bozulmasın.ikinci resime hepten bayıldım.
üzerine çıksan ,bana dönsen, sağ omuz ve sağ omuz arka hizalarına,sol omuz öne doğru ,alan içinde ,biraz gözlemlesen dikkatini çeken neler veya nasıl yerler gözüne ilişir.

nurullah123

Kullanıcı
civarda baska kaya veya işaret bulunmamakta bu 2 kayadan baska usttarafta 25 mtrede kaya kaşlar var bulundugum alan zirvede kalmakta daha once bu mekana yakın bı alanda kerpic taşı cıkmıstı
3ozqB4.jpg
VYDMpr.jpg
2Za9vj.jpg
r912YN.jpg
0DzBb9.jpg
3ozqR2.jpg
go6WLR.jpg
9LNdpk.jpg
jn6Wvr.jpg
bb6Gj8.jpg
qBvWm5.jpg
OMDLRD.jpg

tuncers

Kullanıcı
ustam bu fotoğraflara bakarak sana kesin bişey söylüyemem ama taşların olduğu yerde boşluk ve değerli metal tespiti yaparsan çubuklarla ancak öyle bişey bulabilirsinn..

nurullah123

Kullanıcı
Daha once bundan 500mtre ileride biryere bakmistim kaya yuvarlar yumurta gibi ama ortasindan kesilmisti orayi oymuslar buyuk bi kaya cikmis kayayi oraya oturtma gibi duruyo dikkatimi cekti ama onemsememistim okadar civar olarak zirvede findik bahcesinin icinde duruyo yamacta alan fotorafini alamiyorum tallar kapattigi icim bu tas neye benziyo cozemedim dogal olma olasiligi yok benim gozumde dediginiz gibi bakicam

nurullah123

Kullanıcı
burası dier alan burda bu kayanın onunde yumurtaya benzer kaya ama ortadan dumduz kesmıslerdı burayı kazmıslar kaya cıkmıs buradan
4lzQ17.jpg

Üst Alt