Bilgisi Olan Ustalar Bakabilirmi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgisi Olan Ustalar Bakabilirmi

denizliden20

Kullanıcı
yardımlarınızı beklıyorum ustalarım
m
nrlEJN.jpg

a>
QM2Qay.jpg

pPnE6o.jpg

DJD373.jpg

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
saolasın ustam ruyamın dogrulugunu bılemıyorum ama kazıcam cunku kahve falına baktırttık kahve falında bıle yerınızde kup gozukuyo demıstı arkadas pek ınanmıyorum ama kahve falına nedıyım cok ayrıntılı bı acıklama gıbı geldı bana 2 yasadıgım olay ALLAH nasıp ederse %20 sını yetimlere bagışlıyacagıma yemin etmistim

Rüya ya tamam, amma kahve falı sakat bir iş.
Bu fallar önümüzü tıkar, olacağın önünde set olur.
Fala kimse inanmasın, falcılar kafadan sallıyorlar.
Bir falcı 100 şey söylese o 100 şey de doğru olsa,
Yine de inanılmaz.
Rüyanda gördüğün yeri şöyle 1 metre kadar kaz.
Dolguya rastlarsan, toprak değişirse resimle haberimiz olsun.
Allah'ın cc size yazdığı birşey varsa muhakkak karşınıza çıkacaktır.
Bu işin başka ötesi yoktur.
Aman faldan uzak durunuz aman.

nurullah123

Kullanıcı
Ruyayi gordugum yer bu tasin tam alt kismi idi tasi ters cevirmeyide dusunuorum altinda isaret olabilir baskada dikkatli incelicem size fotoraflar aticam kazdigim yerden birde etrafini kazarken toprak cok yumusak ufak kazmayla bos topraga vurur gibi hissediorum kendimi butun ustalarimin tavsiyelerini dikkate alicam herkese tesekkur ediorum yardimci oldugunuz icin

nurullah123

Kullanıcı
usta aklıma gelmisken bir yaşadıgım olay aklıma geldı babannem 25-10-2015 rahmetli oldu ama rahmetli olmadan once 2-3 yıl kadar once ruya goruyor 2-3 kere ust ustte ruya gormus defineyle ne alakası olurkı babannemın yası olmus 80 ama gormus ıste benım bahsettıgım arazıde demıslerkı gıt kaz orda küple altın bekliyo seni demisler ona kupu dahı gostermısler agzına kadar dolu demısler ak sakallı bır dede soylemıs ona yaşıda cok gıdemıyo yerını soyluyo ama soyledıgı yerden bız bısı anlamıyoduk neresı oldugunu gıdıp kazmadık hıc bır kac yer denedık olmadı donduk benım gordugum ruyada hıc kımse yoktu ama kazmam soylendı aklıma geldı sıze bahsedıyım dedım cok karısık kafam suan ailemden bırıne anlatsam gulecekler bana hatta babam guldu her ruyaya neden ınanıyosun dıe aklıma geldı sıze danışayım yıne diye sordum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
saf kalpli biri olduğun yorumlarından belli oluyor kardeşim.
rüyalar rahmani olabileceği gibi şeytanide olabilir. sen rahmani olanı tercih ediver. lakin,gerek ustalarımızın işaret ettiği ,gerekse kendi şüphelerin olduğu yerlerde mutlaka boşluk tespiti yap.
konuları incele, acele etme. boşluk ve maden tespitini başarırsan,emeklerin zay olmaz inşaallah.
yoksa kapı dururken pencereye zorlarsın. sağlıcakla.

nurullah123

Kullanıcı
Ustam beni yorumlarimdan dahi cozuyosun valla hellal olsun kimseyi kiramadigim belli ediyor konusmamdan bugun kazdim tasin alti dumduz egere benziyo yavastan cozmeye basladim aktarilmis yada yuvarlanmis bulundugu alanda bosluk tespiti yapicam civarda buyuk bi kaya ariyacam

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ustam beni yorumlarimdan dahi cozuyosun valla hellal olsun kimseyi kiramadigim belli ediyor konusmamdan bugun kazdim tasin alti dumduz egere benziyo yavastan cozmeye basladim aktarilmis yada yuvarlanmis bulundugu alanda bosluk tespiti yapicam civarda buyuk bi kaya ariyacam

Kuran'ı. Kerim de Musa as. İle Hızır as. Kıssası var bildiğiniz gibi.
Hani Yetim çocukların babalarının duvarın altına sakladığı define vardı ya.
Duvar yıkılmak üzereyken Hızır as. El vurup düzeltmişti.
Yıkılırsa bu çocuklara ulaşmayacaktı, amma Allah cc bu defineyi o yetimlere nasip eylemişti.
Kıssadan hisse, size yazılan size gelecek. Yazılmadıysa üstünde oturur yıllarca fark edemezsiniz.
İsterseniz ülkemizin bu konuda en mükemmel ustası olunuz.
Araştırınız, nasip olup olmadığını bilmediğimizden çalışma yapmaya devam.
Boşu boşuna kürek sallamak akıl işi değildir. Sebeplere de yapışmak lazım.

Allah cc herşeyin hayırlısını nasip eylesin. Amin.
Hayırlı olmayanı biz ne yapalım, bize hayırlı olan lazım hem dünyada hem ukbada.

blutx

Kullanıcı
ruya ile yola cıkan hüsranla oturur! fakat rüyada gösterilirmi gösterilebilir yer kısmetine kalmış .Cihaz ve cubuk yardımı alıp arama tarama yapılabilir rüyada gösterilen yer .

wolf81

Kullanıcı
usta aklıma gelmisken bir yaşadıgım olay aklıma geldı babannem 25-10-2015 rahmetli oldu ama rahmetli olmadan once 2-3 yıl kadar once ruya goruyor 2-3 kere ust ustte ruya gormus defineyle ne alakası olurkı babannemın yası olmus 80 ama gormus ıste benım bahsettıgım arazıde demıslerkı gıt kaz orda küple altın bekliyo seni demisler ona kupu dahı gostermısler agzına kadar dolu demısler ak sakallı bır dede soylemıs ona yaşıda cok gıdemıyo yerını soyluyo ama soyledıgı yerden bız bısı anlamıyoduk neresı oldugunu gıdıp kazmadık hıc bır kac yer denedık olmadı donduk benım gordugum ruyada hıc kımse yoktu ama kazmam soylendı aklıma geldı sıze bahsedıyım dedım cok karısık kafam suan ailemden bırıne anlatsam gulecekler bana hatta babam guldu her ruyaya neden ınanıyosun dıe aklıma geldı sıze danışayım yıne diye sordum

Aynı olayı annem anlattı çok eskiden nenem de rüyada görmüş bir küp altın yerinide söylemiş dayımlara dayımlar pek oralı olmamış (aç tavuk rüyasında darı görürmüş) deyip geçmişler en son tarla açmak için çalı sökerlerken dayımın biri demiş gel abi bi bakalım şu anamın dediği yere gidip baksalar ki küp kırığı küpün çıktığı yer olduğu gibi duruyor sonrası ah vah tabi.çıkan yerde düz bi tepelik tepenin uç güneyi 3 adet yanyana hilal şeklinde kuyu gibi bi yer ve tam ortadaki yerden alınmış. Sonuç olarak rüya deyip geçmemek lazım. Rabbim her şeyin hayırlısını versin

Üst Alt