Binek Taşı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Binek Taşı

gıral

Vip Üye
Yer güzel. Şimdi çubukla boşluk bak desem kaç kere boşluk buldun çubukla da bana bak diyorsun diyebilirsin usta. Sağlam bir lorenz z1 al uçurtma başlıklı. Gir buranın tüm çevresinin karış karış gez. Tüm metal seslerini aç yapacak birşey yok. 3 metreeen derinde ulaşamazsın ama daha yukarıdaysa lorenz bulur sana bunun emanetini
Eyvallah ustam sağolasın

gıral

Vip Üye
gıral ustam binek taşlarını iyi bilirim. bana detaylı video resim atarsan noktasını veririm sana! saygılar
Ustam değin şekilde detay yok elimde. Sadece buraya koyduğum yüzün resmivar videosu da var yanlız buyüz arkayüzü yok. Yinede atıyım bibak, ustam

gıral

Vip Üye
@kervan07 ustam butaş güney kuzey yönünde . Video orjinal hali. Dereye bakan yüzünde bişeyyoktu. Şuanki görünen yüz batı. Soltaraf kuzey. Biliyorum yeterli değil bilgiler. Saygılarımla ustam

adrenalin68

Kullanıcı
Kaliteli bir yer olduğu kanısına nereden vardı ustalar aceba? Resmin kalitesizliğinden ben hiçbir şey göremedim doğrusu...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Selamun Aleykum Gıral usta,İnşaAllah resim sana aittir taşın arkasInda ki oda işaretini de görmüşsündür,sol karşıdaki çökme odayı vermiş zaten giriş içinde nokta verecemde o otları bir temizle emin olarak konuşalım

gıral

Vip Üye
Selamun Aleykum Gıral usta,İnşaAllah resim sana aittir taşın arkasInda ki oda işaretini de görmüşsündür,sol karşıdaki çökme odayı vermiş zaten giriş içinde nokta verecemde o otları bir temizle emin olarak konuşalım
Aleykümselam Erdem ustam resmi ve video yu bizzat kendim çektim. Yer hakkında sezgilerim kuvvetli burada güzel bişeler var. Ancak neresinde nasıl orayı bulamıyorum

Üst Alt