Bir Kaç Işaret Hakkında Yardım. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Kaç Işaret Hakkında Yardım.

ersan

Admin
hosgedin aramiza ustam bilgisayarimda az bir sorun var resmi cizemiyorum 1 ci resimde bir sunak var kaya mezar oda simgesi oraya istiyorum bir horasan testi yapmani tam mezar girisine yapilmis cunak cana .
alta sol kusede de bir mezar girisin var ordada ucleme kucuk mur isaretlerin var .o yerlere dikat et.

ersan

Admin

Güzel kardeşim güzelbir yerdesin o taş parçaları dereden akan su ile temizlenmemiş onlar açılan bir odaya ait taş parçaları dere taşları değil o delik olan kayanın içerisi ni bir irdele....
cantar abi saten ustamis o sunakli yerden girisi olmali asaya basamaklardfan inilerek odaya ulasabilir disradaki micirlara bakilkirsa baya deyerli ugrasmaya deyer bir mezar odasi olmali orda.

Lord

Kullanıcı
Hocam bu kaya sabit dere yatağı burası kayalardan oluşuyor 1.5 km geriye gidildiğinde hep bu şekilde kayalar hatta daha büyükleride var dağın eteği bittiği kısımlar yani ama tabi işaretlerin ustalatı sizlersiniz fakat bu kayanın resimde görüldüğü gibi ufak olmadığını söylemek isterim.bizim yankıyı duyduğumuz yer sol tarafta tabi siz daha iyibilirsiniz yani en son paylaştığım resimlerin sonuncusundan bi önceki. Daha çok işaretler var ama önce burdaki gizemi çözmek lazım konu dağılmasın diye diğer resimleri paylaşamdım henüz.

ersan

Admin
sindik ustam beni iyi dinle horasani cok guzel ele veren bir yuntem verecem bir dene nerde horasan oldunu
beli eder ve dayma buyle yerde girisi aramaya isterse undeki trasli taslara dikat edecen .
,,,,,horasan testi,,,,,
500 gr-cesme suyu
500gr--sirke
100gr---sofra tuzu
bunlari bir yere karistir usta ondan sonra nereye supe cekiyor putun tasa puskurt nerde horasan varsa saten baslar kaynamaya nerdede doal tas varsa akar gider.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
@ersan usta 3 resmin sol urtasindaki kayaya bakarmisin telden girdimden ciZim yapamiyorum harika bir koç başı var altindaki kesme taslarda harika duruyo oyle deilmi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Usta sirtini koc basina ver sag tarafta 20/30 arasinda magara girisi aramaya basla ama oncesinde ersan ustanin dedigi delikli tastaki hediyeni al ki hevesin gelsin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

uzak görünüm olmasına rağmen işçilikli görünüyor,doğruysa ,bir yerinde burada.

hemşerim yapılması gereken,alt çizgi boyunda giriş üst çizgi boyunca odaları yakalaman için yatay olarak boşluk tespiti yapılmalı.
başka türlü giriş buılamazsın.
dere harici ,arazi içinde işaretli yerin varsa ,geniş açılı fotoğraflarsan ,daha kolay yerler çıkabilir. sağlıcakla.

Lord

Kullanıcı
öneriler için teşekkür ederim inşallah sonuca ulaşırız. İkizceli hocam senin dediğine ek olarak bu taşa sırtını verdiğinde mağara girişi gibi çizim yatığın yerin baya bi ilerisinde çayır gibi bir arazıde bir taş var bilmiyorum üzerindeki işaret birşey anlam ifade eder mi bu bu oyma işaretle ilintilimi?

Son düzenleme:

ersan

Admin
@ersan usta 3 resmin sol urtasindaki kayaya bakarmisin telden girdimden ciZim yapamiyorum harika bir koç başı var altindaki kesme taslarda harika duruyo oyle deilmi
koc kafasina benziyor ustam tam dikatli bakildimiunu horasan oldu beli oluyor koc kafasi denen yer .
koc kafasinin bakti unu 10 mt yi gecmez kilseye zamaninda calisan bir metfanin mezari var bu mezari cubuklarlan tespit edilebilir.