Bir Kaç Işaret Hakkında Yardım. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Kaç Işaret Hakkında Yardım.

ersan

Admin
öneriler için teşekkür ederim inşallah sonuca ulaşırız. İkizceli hocam senin dediğine ek olarak bu taşa sırtını verdiğinde mağara girişi gibi çizim yatığın yerin baya bi ilerisinde çayır gibi bir arazıde bir taş var bilmiyorum üzerindeki işaret birşey anlam ifade eder mi bu bu oyma işaretle ilintilimi?

ikizceli ustam tam kaya mezar girisini yakalamis ustam.

Kurt bey

Kullanıcı
yamaçlarda mutlaka bir giriş olmalı
ikizceli ustamın işaretlediği yerlerde yoğunlaşın derim
güzel mezarlar var gibi görünüyor.

Lord

Kullanıcı
Anladım inşallah önerileriniz ve çizimleriniz doğrultusunda sonuca ulaşırız gelişmeleri paylaşırım. Başka işaretlerde var @ikizceli usta burda mı paylaşayım yoksa yeni bir konumu açayım? Birde en son paylaştığım tarla ortasındaki taş için bir şey söylemediniz bir anlamı yok mu?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

çizdiğim kısım sanki toprak altında imiş gibi görünüyor. öyle ise ,ilk duruşa göre ok istikameti önem kazanır, yakındır. ama hiç takılmanı önermem.
başka paylaşımlarını ayrı konu olarak açman yararlı olur. inşaallah yine detaylı bol resimlerle açarsın. sağlıcakla.

Lord

Kullanıcı

çizdiğim kısım sanki toprak altında imiş gibi görünüyor. öyle ise ,ilk duruşa göre ok istikameti önem kazanır, yakındır. ama hiç takılmanı önermem.
başka paylaşımlarını ayrı konu olarak açman yararlı olur. inşaallah yine detaylı bol resimlerle açarsın. sağlıcakla.

Hocam zaten taş yan duruyordu yarısı topraktaydı işareti fark edince olduğu yerden çıkardık işaret toprağa yarısı batıktı üstünü temizleyince ortaya çıktı. Tamam şimdi birazdan dere içerisinde daha belirgin olan şaretleri paylaşıcam incelersen sevinirim teşekkür ettim.

METİN

Kullanıcı
LORT ARKADAŞIM
ben sizin söylediklerinize inanıyorum
yazdıklarınızı okumamış olsaydım drek yoruma geçmiş olsaydım
ilk yazacağım şuydu at nalı vy ...U.. İŞARETİ
iki adet olması lazımdı diyecektimki siz yazmışsınız
...U... harfi olan yerin tam toprakla birleştiği kısımda cihaz tutun
bu belirttiğiniz işaretlerden ne çıkacağınıda adım gibi biliyorum ama
buraya yazamam .