Bir Kaç Mezar... Yorumlarsanız Sevinirim... | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Kaç Mezar... Yorumlarsanız Sevinirim...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
abi nerde kare isareti o tas cok trasli bir horasan testi yap kapak olabilir mezarin benim gurdum bakilirsa ordaki o tas yama .

ersan ustam kare taşın horasan olduğunu ilk bakışta fark ettim ve diğer taşların horasanla yapıştırma olduğu açık ve net çubuklar hiç bir şekilde tepki vermedi ne boşluk ne değerli yorum için teşekkür ederim sevgili dostum hayırlı ramazanlar...

babahalit

Usta
Kullanıcı
kıymetli üstadım yorum yapan ustadalar güzel acıklamalar yapmışlar ama ben bunnnu gıbı benzeriolan yer gordum hen hemn aynı ıdı acılan mezarlar işaretler tam 111mt mesafede guney doğusunda idi orada kayalım 1 alanda kayalğın tanm dogusunda düşük yapan kısmında 3 tgane mezar acmışlardı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
kıymetli üstadım yorum yapan ustadalar güzel acıklamalar yapmışlar ama ben bunnnu gıbı benzeriolan yer gordum hen hemn aynı ıdı acılan mezarlar işaretler tam 111mt mesafede guney doğusunda idi orada kayalım 1 alanda kayalğın tanm dogusunda düşük yapan kısmında 3 tgane mezar acmışlardı

Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim kardeşim iyi bayramlar,,,

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Lacivert Ustam Hayırlısı olsun ben çok geç farkettim ama Ustalarım gereken yorumları yapmışlar banada söyliyecek bir şey bırakmamışlar sağ olsunlar.(maşallah)Sizi bu kadar çok sevenleriniz olduğuna göre bende gittikce kıskanmaya başladım :eek::confused::D:D Saygılarımla.:p

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
S.a. Sayın Lacivert Ustam Hayırlısı olsun ben çok geç farkettim ama Ustalarım gereken yorumları yapmışlar banada söyliyecek bir şey bırakmamışlar sağ olsunlar.(maşallah)Sizi bu kadar çok sevenleriniz olduğuna göre bende gittikce kıskanmaya başladım :eek::confused::D:D Saygılarımla.:p

Kıskananlar çatlasın diyeceeem dilim varmıyor.. sana kıyamam...:D

A21MEDLi

Vip Üye
Lacivert usta ustaların resim üzerinden gösterdiği ve tarif ettikleri dışında
nacizane olarak gördüğümü resim üzerine yazdım.tekrar gittiğinde değerlendirisin.

A21MEDLi

Vip Üye
eğer orası giriş olmaz ve boşluk alamazsan? bu defa çerçeve içine aldığım 'V'' nin açık kısmı istikametine yoğunlaş.

Üst Alt