Bir Mujde Yeri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Mujde Yeri

karanar

Kullanıcı
ersan usta bütün kasalar ,müjdeler senin bölgendenmi çıkacak. bizde yaşayanlar ayni milletten dinden değillermiydi. bizde neden .çıkmıyor. yoksa bizdekiler toplandıda ,sizin bölgedekiler senimi bekledi. üyeler çıldıracak,haberin olsun. üçer beşer kapına düşerlerse şaşırma.:D
hay azına sağlık ustam :D:D:D

byroom

Kullanıcı
merhaba ustalarim bu afta ici ,,pazar,,gunu allah kismet eti de sitemizden cok deyerli bir abim benim misafirium oldu,,ismet balkanli,,isimli abi baya guzel bir sohbeler yaptik saolsun varolsuin ustam beni kirmadi misagirim oldu onu ormana guturdum baya bir gezdik cubuklarlan kendisinin de baya bir cubuk tecurbeleri var abimin
ama araziye ciktimi isler deyisiyor cubuklarda abime baya bir gustedim derinlik dolgu hareketler cubuklarfda er cesit metaldeki hareketleri
en unemlisini yine atma nasil oluyor ve tam noktayi nasil alabilirsin deye .ustalarim gece oldu guz guzu gurmuyor abimin diyorki ersan az ta ugret bana bu cubuklari diyor baya bir isaret gustedim ve deyerli nerdfede kaliyor mezarlar nerde kaliyor deye .
sade bana onu dedi abim eve gidrken
,,sen neymisin ersan,,dedi ve eve toplandimi ta da 2 sat telde konustuk ta inanamiyorkum ersan bunku gusterdin yerleri diyor ta vakidim oledi Ismet abimi ta cok yerlere guturecedim ama biliyorsuinz ki buyle guzel sohbet ve arkadas arasinda vakitin nasil gectini anayamiyoruz ustalarim.
ustam açıkçası misafirini kıskandım bi an ne şanslı adammış beya :) harika paylaşımlarınız olmuştur eminim. sizin gibi bilge ustalardan istifade etmek herkese nasip olmaz :)

DeLiCebey

Vip Üye
merhaba ustalarim bu afta ici ,,pazar,,gunu allah kismet eti de sitemizden cok deyerli bir abim benim misafirium oldu,,ismet balkanli,,isimli abi baya guzel bir sohbeler yaptik saolsun varolsuin ustam beni kirmadi misagirim oldu onu ormana guturdum baya bir gezdik cubuklarlan kendisinin de baya bir cubuk tecurbeleri var abimin
ama araziye ciktimi isler deyisiyor cubuklarda abime baya bir gustedim derinlik dolgu hareketler cubuklarfda er cesit metaldeki hareketleri
en unemlisini yine atma nasil oluyor ve tam noktayi nasil alabilirsin deye .ustalarim gece oldu guz guzu gurmuyor abimin diyorki ersan az ta ugret bana bu cubuklari diyor baya bir isaret gustedim ve deyerli nerdfede kaliyor mezarlar nerde kaliyor deye .
,,sen neymisin ersan,,dedi ve eve toplandimi ta da 2 sat telde konustuk ta inanamiyorkum ersan bunku gusterdin yerleri diyor ta vakidim oledi Ismet abimi ta cok yerlere guturecedim ama biliyorsuinz ki buyle guzel sohbet ve arkadas arasinda vakitin nasil gectini anayamiyoruz ustalarim.
Valizleri toplayıp Hemen Bulgaristana geLiyoruz :))))))

PARDUS-66

Kullanıcı
ersan ustam konuyla alakası yok bişey soracağım persiglas borudan 6 mm bulamadım yalnız 8mm buldum fark edermi ustam cevaplarsan sevinirim ustam saygılar

denizliden20

Kullanıcı
ustalarim cok ustacasina yapmislar ama zamaninda cubuklari aldatamazlar yine :D:D:D
selam ersan ustam bu kasaların en kolay açma şeklini yöntemini.detaylı şeklinde açıklarmısın.saygılar.

star50

Kullanıcı
ersan ustanın kasaları ile ugraşmıyorum gayri sadece ucunu gösteriyor hiç açıklık getirmiyor prasalı rosta ediyorum seni ustam :D
saygılar

Üst Alt