Biraz Erotic Kaçacak Ama Güzel Bir Örnek | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Biraz Erotic Kaçacak Ama Güzel Bir Örnek

ZİRVE

Kullanıcı
senimi kıraçam be ustam.ustam daha çok şey varda yazacak.bi kere dilim yanmış.süt yoğurt hikayesi anla işte.bi önerin varsa nasıl olacağınıda bilmiyom ama adminlerden rica ederiz.arkadaşlar yardımcı olur inşallah.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
beni çok mutlu ettin. YÜCE RABBİM de sana sonsuz mutlu bir yaşam versin.mutlu bir abdestlinin duası inşaallah kabul görür.
öneri haddime değil de senin uygun gördüğün bizim kabulümüzdür sevgili kardeşim.
bozkurt ustaya bir mesajlarsan gereğini yapar. onun yetki alanında. kalbi sevgiler.

hoşgörüne ve nezaketine sonsuz teşekkürler.

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

ZİRVE

Kullanıcı
beni çok mutlu ettin. YÜCE RABBİM de sana sonsuz mutlu bir yaşam versin.mutlu bir abdestlinin duası inşaallah kabul görür.
öneri haddime değil de senin uygun gördüğün bizim kabulümüzdür sevgili kardeşim.
bozkurt ustaya bir mesajlarsan gereğini yapar. onun yetki alanında. kalbi sevgiler.

hoşgörüne ve nezaketine sonsuz teşekkürler.
peki kardeşim.YÜCE RABBİM ne eylerse güzel eyler.hayırlısını eyler.sevgi ve saygılarımla,akşamınız hayırlı olsun.yatarken sağ tarafınıza yatmayı sakın unutmayın.

İRON

Kullanıcı
hay ALLAH,ınıza kurban be mubarekler.
site git gide dahada sıcak kanlı insanları çekmeye başladı.
bölesine efendi terbiyeli buyuk olgun gundiler gördükçe siteye dahda çok bağlanasım geliyor.
inanırmısınız her işten dönüşümde buraya uğramada yatamıyorum gidemiyorum.
bu ne meret bir siteymiş yaww sanki bağımlısı oldum gibi.oysa sigara denen tütnüde içmiyom ama,çay hastasıyım.
kırmızı kitap okur kırmızı çay içeriz.
hepinizi çok severiz.
selametle kalınız
ALLAH c.c rahattiye yadiken bı kave le ALLAH c.c

aydin-28

Kullanıcı
bir katkıda benden olsun.

DRAGON-34

Kullanıcı
Bayanı herkesler gördüğüne ok. lakin bayanın sağ üstünde yatan koca adam acaba nikahlısı mı ayrıca,, bayanın mezarı altında galiba .Arkadaşlar konu sahibini tanımamışsınız ustam her zaman görüleni değil sakladığı şeyleri soruyor unuttunuz galiba

firat

Kullanıcı
S.a guzel paylasim tskkler yardimi olurmuu bilmem kadinin arkkasiinda bi at var kadin ata yaslanmis ayni yone bakiyorlar