böyle bi yerde ne olabilirki? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

böyle bi yerde ne olabilirki?

adamali

Kullanıcı
Cevap: böyle bi yerde ne olabilirki?

ustam zahmet etmiş cizim yapmışsınız çok teşekkür ederim..

kare veya dikdörtgen taş varsa ne anlama gelir? burda ben ne aramalıyım ustam?

cevap yazarsanız çok memnun olurum

saygılar:)

ersan

Admin

A21MEDILI ustam sana bir sorum olacak ,,dikdorgen veya kare ,,tasi olan yerlerde ne olabilir .bu bilgiye ihtiyacim var ustam,cok yerlerde biliyorum buyle taslar,,ben onlara ,,sandik ,,tasi diyorum.

A21MEDLi

Admin

bilhasa üçgen oluşturmuş kayaların açısında bulunan,zemine sıfır dikdörtgen veya kare taşın dibini ve 3-5metreye kadar doğu yönünü iyi araştırın.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Boşluk baktın mı? Şüphelendiğin yerlerde
Su nerede? Uzakta mı?
Rabbim emeklerini boşa vermesin;)

adamali

Kullanıcı

bilhasa üçgen oluşturmuş kayaların açısında bulunan,zemine sıfır dikdörtgen veya kare taşın dibini ve 3-5metreye kadar doğu yönünü iyi araştırın.

ustam dediğiniz gibi üçgen oluşturmuş kayaların açısında zemine sıfır üçgen bir kaya var. üçgen kaya olması başka bi anlam ifade edermi?

yorum için çok teşekkürler

adamali

Kullanıcı

Boşluk baktın mı? Şüphelendiğin yerlerde
Su nerede? Uzakta mı?
Rabbim emeklerini boşa vermesin;)

ustam sudan kastınız kaynak veya çeşme ise bura çıkan patikanın başında kalıyor..yaklaşık 200-250mt gibi bir mesafede..

resimdeki cizimleriniz karşı tepede ve orası derenin omega yaptığı yerin tam karşısı..bura ile bir bağlantısı olduğunu pek sanmıyorum tabii bu benim düşüncem..

boşluk meselesine gelince, pek anlamam ve kullananlardan da pek haz alamadım.en az 3 kişi boşluk baktı ve her birisi farklı yorumlarda bulundu.. tabiki bu beni çelişkide bıraktı..

şimdilik burdaki sistemin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.belki bu tarz yerler görmüş ustalarımız vardır..

boşa kürek sallamak ve masraf yapmak istemem..bu yüzden ne olduğunu az çok algılamam lazım..

teşekkürler ilgi alaka için..inşallah diğer ustalarımızda konumuza yazarlar..

A21MEDLi

Admin

ustam dediğiniz gibi üçgen oluşturmuş kayaların açısında zemine sıfır üçgen bir kaya var. üçgen kaya olması başka bi anlam ifade edermi?

yorum için çok teşekkürler

üçgen demek illaki üçgen şeklinde olacak diye algılanmamlı,Y-V bunlarda üçgeni ifade eder,senin resimde yere sıfır içi kırık V kayan var.sivrisi üçgene atıyorsa neden olmasın..bu üçgen kayayla uğraşmadan önce sağlam bi tespitini yap daha sonra..

adamali

Kullanıcı

ustam içi kırık V kayanın sivrisi toprağın altına meyilli iniyor..aynı zamanda sivrisi üçgen kayayıda görüyor..benim tahminim bu kırık kayanın altında mahsen var..

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

ustam sudan kastınız kaynak veya çeşme ise bura çıkan patikanın başında kalıyor..yaklaşık 200-250mt gibi bir mesafede..

resimdeki cizimleriniz karşı tepede ve orası derenin omega yaptığı yerin tam karşısı..bura ile bir bağlantısı olduğunu pek sanmıyorum tabii bu benim düşüncem..

boşluk meselesine gelince, pek anlamam ve kullananlardan da pek haz alamadım.en az 3 kişi boşluk baktı ve her birisi farklı yorumlarda bulundu.. tabiki bu beni çelişkide bıraktı..

şimdilik burdaki sistemin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.belki bu tarz yerler görmüş ustalarımız vardır..

boşa kürek sallamak ve masraf yapmak istemem..bu yüzden ne olduğunu az çok algılamam lazım..

teşekkürler ilgi alaka için..inşallah diğer ustalarımızda konumuza yazarlar..

ustam içi kırık V kayanın sivrisi toprağın altına meyilli iniyor..aynı zamanda sivrisi üçgen kayayıda görüyor..benim tahminim bu kırık kayanın altında mahsen var..

krokiyi cizer eklerim birazdan
Yazdiklarina bakilirsa
Anliyorsun bu isten
İsi garantili yapayim diyorsun ve
Altta mahsen var diyorsun
Mahseni ogrenebilmen icic bosluk bakman sart
3 kisi bakip farkli seyler soyliyebilirler
Burda bazen ustalarimizin soylemlerinden
Farkli seyler soyliye biliyoruz
Yapacagin sey yaa aklina yatana uyacaksin
Ya da bosluk bakmayi ogreneceksin
Kendin yaptiginda daha emin olursun