bu adam nereye bakıyor...

vessi

Kullanıcı
Kartallar yüksek yerleri sever yada yüksekten uçar diyelim. Gaga işaret ettiğim yere mi bakıyor. Soruma cevap veriniz . Işaret ettiğim nokta ise gidip orayı incelemek olmalı ilk işiniz.Hedefinizi yorumda yazdım Yazdıklarımı teyit ediniz. Ayrıca biz ne kadar milim milim nokta bile belirtsek her sey nasip meselesidir. Nasipte bir şey yoksa gözünüzle görüyor bile olsanız nasip olmaz unutmayın.
üstadım gaga nın baktıgı yer karsı dag... ben ilk bir insan kafasına benzettıgım ıcın kuşun arka tarafını cekmıstım. fakat saga dogru bır ısaret verdıgını dusunmustum ama objeyi çözememiştim.

Ekli dosyalar

• DSC_0796.jpg
    DSC_0796.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 12
  • DSC_0851f.jpg
    DSC_0851f.jpg
    925.3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

TRUVA

Admin
Kardeşim kartalın bulunduğu resimden ve diğer resim üzerindeki arazi yapısını eşleştirmeye çalıştım. Kartalın bulunduğu kayadaki işaretler araziyi ifade etmiş. iki resmi karşılaştır.hedefin zirvedir.

Ekli dosyalar

• DSC_0796.jpg
    DSC_0796.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 15
  • DSC_0851f.jpg
    DSC_0851f.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 15

vessi

Kullanıcı
Kardeşim kartalın bulunduğu resimden ve diğer resim üzerindeki arazi yapısını eşleştirmeye çalıştım. Kartalın bulunduğu kayadaki işaretler araziyi ifade etmiş. iki resmi karşılaştır.hedefin zirvedir.
kardeşim söylenecek kelime bulamadım. sanırım bende dogru yoldayım. hayallerimi yorumlamada bıraz daha heyecanımın onune gecmelıyım ve calısmalıyım.... hedef cok sıkıntılı uzak ama uygun zamanda bir kac gun kamp yapmayı dusunuyorum karsı daglarda. bu arada kuşun kondugu kayadakı carpı ısaretı koydugun yer bakılması gereken bır yer mıdır ? veya kayanın kendısı ve cevresı...

Son düzenleme:

TRUVA

Admin
kardeşim söylenecek kelime bulamadım. sanırım bende dogru yoldayım. hayallerimi yorumlamada bıraz daha heyecanımın onune gecmelıyım ve calısmalıyım.... hedef cok sıkıntılı uzak ama uygun zamanda bir kac gun kamp yapmayı dusunuyorum karsı daglarda. bu arada kuşun kondugu kayadakı carpı ısaretı koydugun yer bakılması gereken bır yer mıdır ? veya kayanın kendısı ve cevresı...
Çarpı koyduğum yer işaret ettiğim karşıdaki alanı ifade etmiş ok ile belirttiğim karşıdaki alan