Bu Bir Mezar Mı | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Bir Mezar Mı

lefter67

Kullanıcı
Ben iki abi alıp gittim onlara da göstereyim dedim olmadı uzaklaştık

lefter67

Kullanıcı
Usta abiler neden yorymlar kesildi fotolarımdan anlamadım. Saygısızlık ya da küstahlık yapmadım. Gotolarım hakkında bilgi almak istedim ama olmadı. Tera bir şey mi yaptım

walkman

Kullanıcı
lefter67 sabrın sonu selamettir demişler. Ustalarımız herzaman bilgisayar başında olmayabiliyor vakit buldukları zaman değerli yorumlarını siz ve bizlerle paylaşacaklardır. Malum yaz dönemi iş güç tatil derken pek fırsat bulamıyor olabilirler.
İşaretlediğim alanda boşluk ve metal tespiti içinbir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Ok işaretli yönde foto çekip tekrar yükleyiniz. Ayrıca taş üzerinde işleme, figür gibi ilginç ayrıntılar görmekteyim.

lefter67

Kullanıcı
Allah razı olsun. Kusura bakmayın ustam merak ve heyecan işte anlayışla karşıla

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
aPvZ6d.jpg

Lefter Usta işaretlerin özelliği gizli olması bence bu işaretler daha değerli olduğudur;Sağ altta gördüğün köpek arkasını vermiş ve senin kafanın kölgesinde bulunan işaretlerde hem köpeğin baktığı yeri hemde sol üst ilerisini vermiş,Sağ üstteki 3 daire içine aldığım yerdeki işaretlerden ortadaki tencere sana yemek yedirecekmiş yemektede Altın çorbası varmış seni odaya çağırmış bence odanın adreside o çalılığın oralarda boşluk testi yaparak bulabilirsin,Bir yer daha varmış orayıda sora bakarız Kolay gelsin ve o açılan mezar gibi sahipsiz olmasın sen sana yakışanı yap hep bu devletin ekmeğini yiyor ve yiyeceğiz İnşaAllah.Selametle

lefter67

Kullanıcı
Eyvallah saolasın. Walkman ustanın kırmızı ok nereyi gösteriyor dediği yer orası. O foto üstünde işaret koymuşsun Erdem ustam. Allah razı olsun. Devletimize zeval vermesin. Gerekli izin işlemlerini öğreneyim ben siteden

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Eyvallah saolasın. Walkman ustanın kırmızı ok nereyi gösteriyor dediği yer orası. O foto üstünde işaret koymuşsun Erdem ustam. Allah razı olsun. Devletimize zeval vermesin. Gerekli izin işlemlerini öğreneyim ben siteden
Bunları yerinde öğrenip işlemlerine başlamak daha sağlıklı olur çünkü hadi daha önce açılıp alındı,Önce cihaz veya çıbıklarla bir bak, anla, netleştir neyin ne olduğunu öyle bakarsın İnşaAllah Rızkın burdandandır

lefter67

Kullanıcı
f86d5880aa7c97ba2b64aaea1824cce5.jpg

Burda kapak var gibi geldi bana yoksa ben artık hayal görmeye mi başladım

lefter67

Kullanıcı
f86d5880aa7c97ba2b64aaea1824cce5.jpg

Burda kapak var gibi geldi bana yoksa ben artık hayal görmeye mi başladım