Bu Da Bizim Deve | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Da Bizim Deve

adrenalin68

Kullanıcı
Kardeşim ikizceli Ustam bir yanında Ersan Ustam bir yanında daha ne arıyorsun inşallah hayırlısıyla oradan ekmek yersin.
Abim, ağzından dilinden bal damlar. Ama bizde bi yövümsüzlük mü vardır nedir bilmem. Ama inşallah demekten ve inanmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok. Biz istiyoruz, veren el uzatır mı bilemem...

adrenalin68

Kullanıcı
S.a. Tabii MAVRAN ustamda bulunmakta artık Allah Rast gedirtsin İnşallah Baklavalarında yerken bende uçundan isterim.:D Saygılar.
Ustam kapımız her zaman açık, senin canın baklava çeksin yeter ki. Olduğunda da yedirriz, olmadığında da... Sen gel yeter ki.

MAVRAN

Vip Üye
Yok yok kardeşim ben bir şey yemiyorum Bir zamanlar bir Bayburtlu Usta vardı bize Bayburt yemekleri yedirecekdi söz vermişti tarihi oldu kayboldu gitti ondan sonra söz verdim hiç kimseden hiç birşey yemiyor. TEVFİK Ustam yiyebilir.

TEVFiK

Vip Üye
Yok yok kardeşim ben bir şey yemiyorum Bir zamanlar bir Bayburtlu Usta vardı bize Bayburt yemekleri yedirecekdi söz vermişti tarihi oldu kayboldu gitti ondan sonra söz verdim hiç kimseden hiç birşey yemiyor. TEVFİK Ustam yiyebilir.
herhalde Sayın MAVRAN ustam hani bu aradada VİP üyeliğinizde Hayırlı olsun benim tek yiyemediğim Patlıcan yemeğidir.

adrenalin68

Kullanıcı
Saygıdeğer ustalarım konunun devamı gelecek, ilave fotoğraflar paylaşacağım demiştim aslında. Ama bizimkisi bayağı bi ilave olacak heralde. Deve ve etrafını fotolamak üzere dün araziye çıktım ancak şüpheli bulduğum bazı görünümler beni ordan oraya, ordan oraya sürükledi götürdü. Bölge aynı bölge yalnız arada bir kaç yüz metre olabilir. Belki birbirinden de bağımsız konulardır ama bindik deveye işte...

Malesef deve o kadar yüksek ki üzerine çıkıp üstündeki sunakları ve diğer gizemleri fotolamak nasip olmadı.

adrenalin68

Kullanıcı

Üst Alt