Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba? | Define işaretleri ve anlamları

Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba?

ADİGE

Kullanıcı
burası şehir yerleşiminin biraz dışında kalıyor.etrafı boş arazi yine aynı boyutlarda kısım kısım yerlerde bu kayalardan var.arazi araştırması yaparken gözümüze çarptı fotoğrafladım.kolumu içeri sokup toprağa baktım içinde kum vardı karşıdan bakıldığında iki boşluk kum saati görüntüsü veriyor. Etrafında ağaç falan bişey yok,20-30 metre aşağısında parça kayalar var bir tanesi 1-1,5 metre falan.birkaç gün içerisinde arazinin geniş fotoğraflarını çekip yükleyebilirim.yukarıda işaretlediğim yazılı olan yer sonradan gözüme çarptı orjinal fotoyu yaklaştırınca sanki sol ayak izi gibi görünüyor ve kayaların ortasını gösteriyor gibi geldi,sağ altta yuvarlak içine aldığım yaprak,yıldız gibi bişeyi andırıyor gibi geldi.yanılıyormuyum sizce?

ADİGE

Kullanıcı
Cevap: Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba?

selam..fotoları yükleyemedim. sağdaki kayanın üstünde sol ayak izine benzer bişey kayaların kesiştiği noktaya bakıyor sanki,sağ kayanın dibinde 3tane yaprak ucu gibi ortasında küçük bi yuvarlak var gibi geldi bunlar işaretmi anlamadım.Oluşum olduğunu sanmıyorum 3üde aynı orantıda yerleştirilmiş gibi duruyor.farkettiyseniz iki kaya arasındada taş var ama çözemedim sizce nedir bu?yorumlarsanız sevinirim.

aydin-28

Kullanıcı

gayet dogal bir oluşum kardeşim.bahsettigin işaretler varsa fotola at bu haliyle kayalar dogal bir görüntü veriyor.

ADİGE

Kullanıcı

teşekkürler yarın yükleyeceğim

cantar

Kullanıcı

adıge bir kafkas abhazya göçmeni soçi li apsuva ardzımba olarak o taşları ben üst üste koytmadım sen koymadın kim üst üste koydu ve arasına o dere taşı gibi pembemsi yuvarlak taşı kim koydu ve niçin koydu çözmek lazım
yanlışmı düşünüyorum sen kaçıyorsun alalacele bir şeyler saklamak isiyorsun sakladığın şeyleri daha sonra bulmak için bölgede o an için sadece bu taşları kayaları buluyorsun ve üst üste koyuyorsun arasına birde renkli taş koyuyorsun mesela dedim yani...

Son düzenleme:

tuarec

Kullanıcı

adıge bir kafkas apsuva ardzımba olarak o taşları ben üst üste koytmadım sen koymadın kim üst üste koydu ve arasına o dere taşı gibi pembemsi yuvarlak taşı kim koydu ve niçin koydu çözmek lazım
yanlışmı düşünüyorum sen kaçıyorsun alalacele bir şeyler saklamak isiyorsun sakladığın şeyleri daha sonra bulmak için bölgede o an için sadece bu taşları kayaları buluyorsun ve üst üste koyuyorsun arasına birde renkli taş koyuyorsun mesela dedim yani...

megalit olabilirmi acaba taşların sayısı 3 ve ikisinin arasında ufak bir taş var üstelik taşların arasında kum varmış bence son noktaydı veya son nokta emin olmak için kaliteli bir makina ile tara

A21MEDLi

Vip Üye

cantar ustaya katılıyorum.üste üste olan taşlar,bide düz arazi ve taşların çok yoğun olduğu bi yerde değilse..yaa mirengi noktasıdır yada kendisidir diye insan şüpheleniyor.bu gibi yeleri önce cihazlarla çubuklarla kontrol etmekte fayda vardır.

ersan

Vip Üye

bastan ta ,,sosgeldin deyelim,,-ADIGE-kardes bu cizdiyim yerde doru ta genis rsim cek kapali bir oda mezarin olabilir saten istikamet vermis o cizdiyim yeri ir yokla cubuklarlan .burada bana bie yer vare ,,tavuk ,,ka benziyor usten bakis .kardes ust yakin cekimimini cekebilirsin.

Son düzenleme:

ADİGE

Kullanıcı

yorumlarınız için çok teşekkürler dün buranın detaylı fotoğraflarını ve etrafta bi çok kaya ve taş öbeklerine rastladım fakat fotoları boyutları büyük olduğu için atamıyorum..

ADİGE

Kullanıcı

Üst Alt