BU İŞARET NE ANLAMA GELİYOR | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

BU İŞARET NE ANLAMA GELİYOR

drapeta

Kullanıcı
selam.. taşın doğal olmadığı alenen belli.. yanlız hem video hem foto yeterli deyil her acıdan fotosu lazım belki taş bütünüyle biieye benziyor olabilir.. ve benim kanaaatimce taşın olduğu yerde bişey yok taş bize bişey anlatıyor gibi.. mümkünse taşı her acıdan fotolayıp yükleyin .. saygılar

TimuR964

Super Moderatör
1-işaret vasfı yer değişmeyecek ebatlardaki kayalara yapılır
2-sanırım boşluk kazılıp kapatıldığı için vermiştir belkide yanlış yorumlamış bence bu bir kasa ki 1 tm gömulmuşcihaz tutun mutlaka birde yaklaşınca birçok şekil desen harf görunuyorsanki uzeri sıvanmış gibi önce cihaz tutun sonrada ıslatım 4 yanını resimleyin ve az bir bölumune porçöz uygulayın* SABIR.

gıral

Vip Üye
taşı hem video olarak hemde resim olarak çekememişsiniz deliklere bakıp mı yorum yapacağız? taşın kendisi muhtemelen horasan işlem görmüş 1 metreden değil 80 cm den çıkmıştır altında boşluk bulmuşsanız 1 metreye 1 metre boşluktur bıkmadan usanmadan kazıp boşluğa ulaşın sizi zorlayacaktır ama istediğinize ulaşacaksınız
usta değirmende kullanılmış bitaşa çok benziyor
taş baya yıpranmış işgörmüş
tabi sendaha iyi bilirsin kafanı karıştırmış olmayım saygılar

KOMAGENE

Vip Üye
usta değirmende kullanılmış bitaşa çok benziyor
taş baya yıpranmış işgörmüş
tabi sendaha iyi bilirsin kafanı karıştırmış olmayım saygılar
saygılar bizden ustam taş eğer gömülmemiş olsaydı pek bir değeri olmazdı üstelik tam istenen derinliğe gömülmüş evet taş işlem görmüş şahsi fikrim
burda boşluk ve metal testi çubuk ile yapılmalı

talhatalha

Kullanıcı
hafta sonu taşın her yönüyle resimleri çekeyim , ayrıca bir görüntüleme sistemi buldum hafta sonu bir çekim yapalım bakalım ne çıkacak size bilgi vereceğim çıkan sonuca göre yorumlarız bakalım ne olacak.

TRUVA

Admin
Bu tasi bulduğun yerin 50 adim gibi guney yönüne adimla vardığın alan içinde bir yığınti tumseklik kapatılmış gibi bir yer görecekmisin incele.vardigin alanı resimle

Kader25

Admin
Arkadaşım merhaba,
Verilen bilgi doğru, bu taş değirmenle alakalı.
Konya -Antalya arası değirmenlere yakın alanlarda görülür.
Taşın olduğu alanda birşey olmaz, amma yer müsaitse aklınızda kalmasın kontrol edin.
Bu taşın çıktığı yerden tepelere doğru giderken 2 işaret daha olacak:
Yassı bir kaya üzerinde Haç,
Başka bir yassı taşın dik kenarında Ok işareti olacak, okun ortasında da ok kafası olacak.
Bu oku bulabilirseniz okun gösterdiği istikamette tepeden gelen bir kuru dere yatağı olacak. Bu dere yatağına girdiğinizde, tepeye doğru yürümeye başlayın. Yaklaşık 300 metre sonra sağınızda kapalı bir mağara arayacaksınız. Mağara olacak şekilde bir yer göremezseniz, gördüğünüz kayalığın içinde kayaya oyulmuş mahzen olur. Hedefiniz orası.
Bence bahsettiğim işaretleri bulmaya yoğunlaşın.
Birde bu taşın çıktığı çıktığı yere yakın, toplantı alanı görünümünde dizilmiş kayalar olur. Yere gömülmüş hissi veren yatay en uzun kayanın yanında 1 avuç gümüş para olur. Derinlik 1.5 mt.kadar.
Zor yerlerdir.
İnşallah muvafak olursunuz.