bu işareti çözebilecekmiyiz?? | Define işaretleri ve anlamları

bu işareti çözebilecekmiyiz??

efsanebilardo

Kullanıcı
arkadaşlar bu işaret bi kayalık altında yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: bu işareti çözebilecekmiyiz??

kardeş neresini çözelim istersin taşta işçilik var ama sadece taşın resmini koymuşsun işaret kendi alanı ile bir bütündür böyle bi sonuçta olmaz çözümde

efsanebilardo

Kullanıcı

kardeş neresini çözelim istersin taşta işçilik var ama sadece taşın resmini koymuşsun işaret kendi alanı ile bir bütündür böyle bi sonuçta olmaz çözümde

Hocam dikkat ederseniz taşın kafa kısmı ile arkası farklı taşlar. arka taraf horasan gibi benim anladığım. işaret olarak ise taşın kendisini diyorum ben doğru ise. yorumuna teşekkürler.

cantar

Vip Üye

karşısından bulunduğu alanı fotograflasan...iyiolur....

cantar

Vip Üye

ağzına sağlık fakir baba kartal olduğu belli olmasın diye kırmışlar ağzındaki de ilginç...

İRON

Kullanıcı

ağzına sağlık fakir baba kartal olduğu belli olmasın diye kırmışlar ağzındaki de ilginç...
CANTAR usta
ALLAH c.c sizlerdende hepimizdende razı olsun.sizlerinde ağzına sağlık okadarki net yapılmış o kartal kafası onuda göremiyorlarsa artık ne diyimki.hel bi heybetli bakışı varki sormayınn....
kasası bilee çok net bişekilde görünüyor..

efsanebilardo

Kullanıcı

[color="ındigo"][sıze="3"]
cantar usta
allah c.c sizlerdende hepimizdende razı olsun.sizlerinde ağzına sağlık okadarki net yapılmış o kartal kafası onuda göremiyorlarsa artık ne diyimki.hel bi heybetli bakışı varki sormayınn....
Kasası bilee çok net bişekilde görünüyor..
[/sıze][/color]

yorumun için tşk. Nerde aramalıyım peki mlz

cantar

Vip Üye

kardeşim ilk gördüğümde kartal olarak değerlendirdim ama artık çekinerek yorum yapıyorum zira o kadar ters geri dönüşümler oluyor ki yorumlasam mı yorumlamasam mı diye tereddüte kalıyorum....
anlıyacağın yazamadım ama fakir baba benden daha cesurmuş o lap diye söylemiş diğer forumlardada aynı insanlar soruyorlar işi bilenler yorum yapacaklar ama yorum yapmaya korkuyorlar....
yerinizdeki işçilik çok mükemmel iyi bir yer ama çok dikkatli bir araştırma yapmanız lazım mümkünse bu yeri 30 40 m uzaklıktan fotograflayın....