bu işareti çözebilecekmiyiz?? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

bu işareti çözebilecekmiyiz??

İRON

Kullanıcı
Cevap: bu işareti çözebilecekmiyiz??

kardeşim burdan bunu görebildim.

hayvan sillüetine dikkatli bak.!özellikle arka kısmına kare içine aaldığım yere bir iyicene kontrol ediver..

burdanda ancak bunları görebildim.umarım yardımcı olabilmişimdir.diğerlerinide buyuk ustalarımız halletsinler..
muvaffak olman dileği ile. yeriniz 10 numara.

hadi kal selametle mubarek insan..

efsanebilardo

Kullanıcı

kardeşim burdan bunu görebildim.

hayvan sillüetine dikkatli bak.!özellikle arka kısmına kare içine aaldığım yere bir iyicene kontrol ediver..

burdanda ancak bunları görebildim.umarım yardımcı olabilmişimdir.diğerlerinide buyuk ustalarımız halletsinler..
muvaffak olman dileği ile. yeriniz 10 numara.

hadi kal selametle mubarek insan..

saol usta kare içine aldığın yer ilk yüklediğim resimlerde var. bi bakarsan sevinirim

İRON

Kullanıcı

kalp işareti V işareti baca veya kanal işareti hayvan sillüeti yuvarlak oyma herşeyi kanıtlıyor..artık ggerisi sana kalmış...
kolay gelsin..

efsanebilardo

Kullanıcı

kalp işareti V işareti baca veya kanal işareti hayvan sillüeti yuvarlak oyma herşeyi kanıtlıyor..artık ggerisi sana kalmış...
kolay gelsin..

SAĞOLASIN USTA. BİRDE 50 METRE SAĞINDA (YÜZÜNÜ TAŞA DÖÜNCE) BİRDE BURASI VAR Bİ İNCELERSEN SEVİNİRİM..

İRON

Kullanıcı

bu önceden mi açıldı yoksa sonradan mı.
horosanlı yere dikkat ettin mi??
bunun biraz gerilerden resmi var mı??

İRON

Kullanıcı

o oyma kare ise ozaman diyebilirzki odamız halende duruyor...
oymanın sol tarafıondkai siyah kısmını kontrol eetiniz mi??
burası diğer işaretleidğim işaretlerle uzak yakınlığı mesafesi ne kadar.butun bunlara bır arada toplayıp yeniden bir konu açman senin adına daha iyi olacaktır...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

değerli kardeşim,ustalarımız gördükleri işçilikli yerleri işsretlemiş. bilhassa fakir baba çok emek vermiş.
bu son resimde görülen oymaya tam önünden bakarsan kare değil bir baklava kesim olduğunu daha iyi anlarsın.o kime ait olduğunu göstergesi. sağındaki geniş oyma ve içindeki ile dışında küçük gibi görülenlerde ,farklı noktaları verir. içteki oda bitiminde diğerleri arazi üzerinde,ama yakın. okla gösterdiğim kısımda giriş başlangıcı olacak,ama göremiyoruz. bu ön kısımla sol ? işareti koyduğum kısımlar görülebilse ,iyi anlayacağın yorumlar alırdın. şunuda unutmamak gerekirki,tam yeri verilse bile anlamakta zorlanacak ,nasıl sonuca gideceğinize karar veremeyeceksiniz. emin olabilmeniz ve yapıtların bütün özelliklerini anlamanızın yolu boşluk tespitinden geçer.bu konuda kendinizi eğitmek ve bilinçlenmek durumundasınız. aksi halde evinizde oturmak sizler için daha hayırlı olur. bu konulardaki bilgileri inceleyenler vermek istediğimiz mesajı daha iyi anlayacaklardır. sağlıcakla...

DRAGON-34

Kullanıcı

Değerli arkadaşım ben mezarcı değilim burada kanatimi yazayım Fakir baba nın dediği yerler bencede doğru X koyduğu yer hediye kasası olabilir oranın altında mezarı olması gerekir yanlız benim anladığım kadar ya orada saygın kişilere ayit çok mezar var ya da orada mezar hiç yok birileri oranın belli yerlerine gömüler saklamışlar örneğin eşkiyalar veya son kalıntı rumlar bu benim yorumum iddam yoktur,Birde benim ustam derdiki eğer yırtıcı kuş varsa baktığı yerde yemini ara,bu kuşun yemi ağzında uzakta arama

İRON

Kullanıcı

mubarek buda sonradan gördüğüm.aslından öncedende görmüştüm ama emin olmadığım için işaretlemedim.şimdi farkına vardım.
muhtemelen baynın mezarı ile kasası arasında fazla mesafe yokmuş..
Xkoyduğum 3gen alana bir tıklama yap bakalım.hakkında hayırlısı olması dileği ile..