Bu Işaretler Nedir Ne Anlama Geliyorlar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretler Nedir Ne Anlama Geliyorlar

nik

USTA
Super Moderatör
Ustam dönem soygunu olmazsa yaşadın ama tılsımlidır(sihirlidır)o evin avlusunda kuyu ,havuz olmalı olmasa olmazı kuyu,havuz varsa işaret doğrudur kuyu,havuz yoksa uğraşma bide tavuk kümesi olmalı.
Bu evin altında mahsen var tılsımlı ve sihirlıdır.
Ama şu an tılsım hala geçerlidir bilemem tılsım varsa da sorun deyıl Allah bana öğrettiği kadar çözeriz.ve başka şeylerde var .
Önce bunları doğurla ve yeni bir konu aç hep beraber çözeriz Allah ın izniyle.

nik

USTA
Super Moderatör
Rica ederim cumlemizden ALLAH CC razı olsun
@Necat. Ustam aklimda kalanlar konusundaki buraya ait fotoğrafları ve yazıları buraya alabilirsiniz konu icinde konu olmasin teşekkür ederim
Evet necat üstadım akılımda kalanlar konu içindeki yazıları ve resimleri buraya alabilirse iyi olur ben konuyu sade devam edebileyim.
İyi düşünmüşsünüz
Saygılar ve sevgiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Nik "
Ustam dönem soygunu olmazsa yaşadın ama tılsımlidır(sihirlidır)o evin avlusunda kuyu ,havuz olmalı olmasa olmazı kuyu,havuz varsa işaret doğrudur kuyu,havuz yoksa uğraşma bide tavuk kümesi olmalı.
Ama şu an tılsım hala geçerlidir bilemem tılsım varsa da sorun deyıl Allah bana öğrettiği kadar çözeriz.ve başka şeylerde var .
Önce bunları doğrula "

Nik "Burası yahudilere ait tır işaretler orjinalsa mükemmel dir"

Nik "Bu işarete sırtını verirseniz yüzün batı veya güney batı denk gelirmı?.
Sırtınızı dayayın 15 adım ayın nereye gelir."

Ekli dosyalar​

Orada yazılanları sildim, buradan devam edelim. Nik ustanın yazdıklarını buraya üstte kopyaladım.

Son düzenleme:

nik

USTA
Super Moderatör
Nik "
Önce bunları doğrula "

Nik "Burası yahudilere ait tır işaretler orjinalsa mükemmel dir"

Nik "Bu işarete sırtını verirseniz yüzün batı veya güney batı denk gelirmı?.
Sırtınızı dayayın 15 adım ayın nereye gelir."

Ekli dosyalar​

Orada yazılanları sildim, buradan devam edelim. Nik ustanın yazdıklarını buraya üstte kopyaladım.
Allah razı olsun üstadım yüreği güzel insan