Bu Işaretler Nedir Ne Anlama Geliyorlar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bu Işaretler Nedir Ne Anlama Geliyorlar

SÜBHAN

Kullanıcı
Allah razı olsun üstadım yüreği güzel insan
Öncelikle alakanız için teşekkür ederim ustam evet evde kuyular var kümsi o evde nasıl ayırt ederim bilmiyorum.

işaretlere sırtınızı verdiğinizde yüzümüz batıya denk gelir 15 adım sonra evin girişindeki büyük kuyuya ve yanındaki şömineye ocaklığa geliyor

nik

USTA
Super Moderatör
Öncelikle alakanız için teşekkür ederim ustam evet evde kuyular var kümsi o evde nasıl ayırt ederim bilmiyorum.

işaretlere sırtınızı verdiğinizde yüzümüz batıya denk gelir 15 adım sonra evin girişindeki büyük kuyuya ve yanındaki şömineye ocaklığa geliyor
Kuyu ve şömineyı iyicene incele birinde eşyalar yada giriş.
Tavuk kümesi eve girişi ya sağda yada solda olur.

SÜBHAN

Kullanıcı
Kuyu ve şömineyı iyicene incele birinde eşyalar yada giriş.
Tavuk kümesi eve girişi ya sağda yada solda olur.
şöminede bişey yok kuyu ise derin içine girdik lakin bişey tespit edemedik kireç taşından bir kuyu dibinin ortası basamak şeklinde ve acayip yankı yapıyor sanki altı boş gibi ama dediğim gibi anlamadığımdan çok kurcalamadım

SÜBHAN

Kullanıcı
Evin girişinde solda kümes var lakin eskimi bizimkiler mi yapmış bilmiyorum soracam ama biz onu üzüm sıkmalığı yapmak için bozduk

nik

USTA
Super Moderatör
şöminede bişey yok kuyu ise derin içine girdik lakin bişey tespit edemedik kireç taşından bir kuyu dibinin ortası basamak şeklinde ve acayip yankı yapıyor sanki altı boş gibi ama dediğim gibi anlamadığımdan çok kurcalamadım
Kuyunun içinde bir işaret,bir üçgen ta,değişik renkte bir taş,farklı bir taş herhgi dikkat çeken bir şey.
Şöminenin mümkün ise içini kontrol et sağını solunuyi kontrol et .
Bide evin altını kontrol et gizli mahsen vardır.

SÜBHAN

Kullanıcı
Kuyunun içinde bir işaret,bir üçgen ta,değişik renkte bir taş,farklı bir taş herhgi dikkat çeken bir şey.
Şöminenin mümkün ise içini kontrol et sağını solunuyi kontrol et .
Bide evin altını kontrol et gizli mahsen vardır.
Sadece kuyunun içerden ağzında güneybatı yönünde oyma var

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Arkadaşım şömineyi karsina alinca sag ve sol duvarlarda boşluk bak küçük küp leri ağız kismi duvar icine gelecek sekilde olurlar yani sağ ve sol duvarlardan bahsediyorum koseye yakin yerkerde olur
Özellikle şömine hizasinda olmalı bi kontrol edin inşaallah denk gelir bilginize

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Evin girişinde solda kümes var lakin eskimi bizimkiler mi yapmış bilmiyorum soracam ama biz onu üzüm sıkmalığı yapmak için bozduk
Kumesler çoğunlukla ev iki katlı ise merdiven olur ozaman merdivenin altina yaparkar kumesi yok tek katlı ev ise eve girişte balkon gibi yer olur altına yaparlar