Bu Işaretler Neyi Gösteriyor | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretler Neyi Gösteriyor

suleyman_fidan

Kullanıcı
Bu konuda hiç bir bilgim yok bunun gibi yüzlerce yer geliyor elime bana yardımcı olacak olan var mı acaba ? uploadfromtaptalk1442681663940.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Bana da ters gibi geldi ustam. Bu taşın eni boyu nedir acaba?mezar alanında olduğu kesin ama başka şeyler de anlatıyor sanki. Başarılar.

suleyman_fidan

Kullanıcı
Buna ait diğer resimleri yollayacağım içeri girilmiş yine böyle bir set tarzında çıkmış oraya girilmiş lakin yerin içine doğru tünel çıkmış ve böylece bırakılmış işaretlerin anlamını bilen varmıdır acaba

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Hocam bence şöyle bu taş mahzen girişinde bulunuyormuş.Kare çizimler odaları içlerindeki figürler odalarda olanı ifade ediyor. Resme olduğu gibi bakıldığında sol alttaki kesinlikle mezar odası. Ama taş ters. İşaretlerin ayrı ayrı anlamlarını mekan da bulabilirsiniz.

suleyman_fidan

Kullanıcı
Hocam bence şöyle bu taş mahzen girişinde bulunuyormuş.Kare çizimler odaları içlerindeki figürler odalarda olanı ifade ediyor. Resme olduğu gibi bakıldığında sol alttaki kesinlikle mezar odası. Ama taş ters. İşaretlerin ayrı ayrı anlamlarını mekan da bulabilirsiniz.
Yeni resimleri yüklüyorum hocam hemen

suleyman_fidan

Kullanıcı
Yardımcı olursanız çok sevinirim

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Hocam yer tarih ve yapı olarak muhteşem. Bir okadar da zor ve ağır olmalı.Zaten şuan çalışma yapıyorsunuz böyle bir yerde çokça tünel ve giriş vardır mutlaka.benim fikrim değerli tespiti yapılıp tek noktaya yoğunlaşılmalı . birden fazla mezar odası var.değerlileri ayrı bi odada olmalı.ben işlenmiş kayalardan bunu anlayabiliyorum.bence çokça şahsi eşya çıkacak.birde geniş açılı fotoğraf olsa.başarılar dilerim.

Üst Alt