Bu Resim Herkese Nasip Olmaz (define Mekanı Sitesine Bayram Hediyesi Olsun)

ECE07

Kullanıcı
Değerli ustalar (Özellikle İKİZCELİ)
Tek Kare resim çektim çünkü çekerken figürlerin farkında değildim, aylar sonra fark edildi. Bu yüzden sağını solunu, farklı yönlerini istememeniz dileğiyle.
Ben gördüklerimi sizleri yönlendirmemek adına belirtmiyorum. Saygılar.

konu sahibini isteği üzerine resimler,forum genel görünümünden kaldırılmıştır.
talep edildiğinde resimler geri getirilecektir.
istisnai bir durumdur, bu ve enzer durumlar için lütfen talepde bulunmayınız.
(bozkurt)

Moderatör tarafında düzenlendi:

murat uncu

Kullanıcı
Değerli ustalar (Özellikle İKİZCELİ)
Tek Kare resim çektim çünkü çekerken figürlerin farkında değildim, aylar sonra fark edildi. Bu yüzden sağını solunu, farklı yönlerini istememeniz dileğiyle.
Ben gördüklerimi sizleri yönlendirmemek adına belirtmiyorum. Saygılar.
ustam bir insan yüzü var karşıya bakıyor

osi

Kullanıcı
ece usta her sey ortada nedıyelım yakınsa sana gıdıp bayramlasmak gerekır yoklamak lazımdır ıcerdekıler uzun zamandır beklıyordur bırı gelsede bayramlasalım dıye ;) senınde bayramın kutlu olsun

ECE07

Kullanıcı
osi usta selamlar iyi bayramlar diliyorum. Burası ile ilgili farklı görüşler var, baktığı yöne git, içeri gir vs. bende sizin gibi düşünüyorum. Her şey ortada gibi sanki...

ECE07

Kullanıcı
DRAGON-34 İyi Bayramlar. Bir de bu açıdan bak bakalım.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Öncelikle hoşgelmişsiniz ve bayramınız kutlu olsun;İkizceli ustam yorumlamadan fikrimi beyan etmek isterim,Son söz değerli ustalarımızın tabi,Burda anladığım kadarıyla Tünelle ulaşılan kaya mezarları ve değerli olduğunu düşündüğüm mahzenler bulunmakta,Sol tarafa bakan adamın baktığı istikamette kaya mezarlarına çıkan tünel olması gerekiyor ve boşluk testi yapılması lazım ağacın arka kısımları olabilir,Sağ karede bulunan üçgen ve ortası delik galiba oda değerli mahzenden bahsettiğini söyleyebilirim

ECE07

Kullanıcı
Zebun arkadaşım bu resim bana ait. Fakat tahmininize katılıyorum bir başka arkadaştan da duydum bu söylemi, bu yüzden özellikle paylaşmak istedim. Site yönetiminden de ricamdır, hangi üye bu resmi paylaştıysa öğrenmek isterim. Saygılar

Üst Alt