Bu Resim Herkese Nasip Olmaz (define Mekanı Sitesine Bayram Hediyesi Olsun) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Resim Herkese Nasip Olmaz (define Mekanı Sitesine Bayram Hediyesi Olsun)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem usta selamlar ve iyi bayramlar. İnsan yüzünün Köpek kafası ile çatal yaptığını görüyorum. Ayrıca üstteki işaretlediğim diktörtgen kayayı da Baykuş'a benzettim. Belirgin olan insan yüzünün sol tarafında işaretlemiş olduğum ikinci bir insan yüzü daha var. Köpeğin kafası ile insan kafasının çatal yapması ne anlama gelebilir?
Baykuş dediğinizi tavuskuşuna benzettim oda mezarını simgeler,Köpeğin sağa bakıyor olmasıda ve gizli üçgen yani hafif oyuntulu gibi geldi sanki resimdenmi artık onu gören sizsiniz mahzen anlattığını düşünüyorum,Çatalda tüneldir

ECE07

Kullanıcı
Tüm ustalara değerli zamanlarını ayırdıkları ve değerli bilgi ve tecrübelerini esirgemedikleri için teşekkür ederim. Yorumlardan da anlaşılacağı üzere konunun çözümlendiğini, artık bundan sonrasının bana kaldığını düşünüyorum. Saygılar.

ECE07

Kullanıcı
Değerli ustalar, daire içine aldığım noktada, sadece kafasını dışarıya çıkarmış bir yılan kafası benzetmesinde bulundum. Tespitim doğru ise buradan her hangi bir tuzak ve tılsım ihtimalini göz önünde bulundurmalı mıyım?

karanar

Kullanıcı
yılan ''O'' şekli olmadığı sürece tılsım yada tuzak bulunmaz usta. tabi başka tılsım işaretleri varsa o başka.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Nisan 15 den itibaren konulara bakabilirsin.
Daha önce yayınlandı ve hemen hemen bunlara yakın yorumlar yapıldı. İyi hatırlıyorum. Kolay gelsin

ECE07

Kullanıcı
Ben kimin paylaştığını tahmin ediyorum ve nick ini biliyorum ama farklı bir nickle konuyu açmış olabilir. Bu konuya daha önce yorum yapanlardan yola çıkarsak daha kolay bulunabilir. Bugün bana yapılan bu davranış yarın sizlere de yapılabilir . Bu zihniyetlerin aramızda olmaması daha hayırlıdır.

DRAGON-34

Kullanıcı
yılansa ve delikten çıkar vaziyetde --Manası şudur bu işret kayada olan mahsenlerde karşıma çıktı bu konu da çok emek ve para döktüm kısacası --Burada bir mahsen yaptık içine karbon zehri koyduk der DİKKAT

ECE07

Kullanıcı
DRAGON Usta söyledikleriniz olabilir, çünkü bu insan yüzünün asker bir kişi olma ihtimalini düşünüyorum. Resimde de işaretlediğim yüzün sol tarafında kulak ve enseye doğru MİĞFER'in bir bölümü belirgin. Statüsü yüksek bir kişi olduğunu ve her türlü tedbirin alınabileceğini varsayarsak, zehir tahmininiz yerinde olabilir. Sizce de bir yılan kafasını andırmıyor mu? Eğer ki böyle bir durum varsa çözümü nedir?

star21

Kullanıcı
DEĞERLİ CAN DOSTLARIM SAYGILARDA BENDEN SİZLERE..BU DOSTUMUZUN İŞİNİ HALLEDELİM ALLAHIN İZNİYLE DOSTLARA ZAHMET

DRAGON-34

Kullanıcı
burada bir kayanın içinde orta yollu bir oda tahmin ediyorum bu oda yılanın olduğu yere yakın girişi olmalı lakin bu yılanın boyu kücük olmalı dikkat edilmezse görülmesi zordur yani aranıp bulunabilecek bir boyutdadır ve girişi buraya yakındır işin zor tarafı girişin kapısında yapanlarca bilinen bir işaret olmakla beraber giriş sıvanmış ve çok iyi kamufle edilmiştir tokmakla vs anlaşılamaz çünkü ağıza tıkanan kaya kalındır çubuk veya boşluğu gören bir cihaz yardımıyla bulunabilir.Burada benim emin olamadığım birşey var acaba mezar ve para odası ayrı ayrı mı?veya birden fazla yerde saklı birşeyler mi var emin olamadım.Sen bu kayayı iki -üç metre karşısından fotolarsan belki daha belirgin olur yoksa foto yanılgısına maruz kalıp buradan atıp tutarız--Turuncu noktalı yer şüpheli duruyor ammaa

Üst Alt