Bu Resim Herkese Nasip Olmaz (define Mekanı Sitesine Bayram Hediyesi Olsun) | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Resim Herkese Nasip Olmaz (define Mekanı Sitesine Bayram Hediyesi Olsun)

İRON

Kullanıcı
burda taşların zaman aşımına uğrayarak belirgin yada beznetme dediğimiz bazı yönlere kayması sonucu her türlü figürü ortaya koyabilirzi lakin unutmayalamki.işaret işarettir.doğala benzayen işaretlerde vardır lakin bu o turlerden değildir.onun için lütfen bu mıntıkadaki belirgin işaretleriz üzerine yoğunlaşınız.bu son resimde binbir türlü şekil çıkartılabilir buda kişinin hayal gücünü kullanması yeterlidir:söylemlerim yanlış anlaşılmasın..zaten buyuklerimiz gerekenleri yazmış belirgin işaretler hakkında biz küçüüklere bişeyler brakmamaışlar sağolsunlar.yinede son karar sizindir.
NOT.bu işin acemisi olmadığınızn farkındayım bu gidişle bizi geçeceksiniz gibime geliyor.kim bilir belkide gizli bir eğitimcisiniz bu işler hakkında ve muhtemelen de ölesiniz....selametle kalınız. kolay gele..

aydin-28

Kullanıcı
ana kayanın üzerine bu kayalar neden bir duvar gibi istiflenmiş şaklanacak ne var altında acaba.araştıracagın ilk yer burası olmalı devamı sonra gelir.saygılar.

kılıçbalığı

Kullanıcı
Zebun arkadaşım bu resim bana ait. Fakat tahmininize katılıyorum bir başka arkadaştan da duydum bu söylemi, bu yüzden özellikle paylaşmak istedim. Site yönetiminden de ricamdır, hangi üye bu resmi paylaştıysa öğrenmek isterim. Saygılar

kılıçbalığı

Kullanıcı
Kardeş buradaki yatan muhteremin ismi yazıyla değilde şekil diliyle silüetle resmedilmiş yani burada şu kişi defnedilmiştir demektedir yer güzel Yer orada, resmi izinli çalış
vesselam

Aynen şunun gibi

Baya yıpranmış değilmi

ASI

Kullanıcı
Beni bir yere götürdüler. Her yer kayalık. Binlerce kaya var ama bir tanesi var yaklaşık kuş uçuşu 200 mt mesafeden resmen gülüyor. Sanki bir adamın kafasını içine yerleştirmişler adam gülüyor. Hemen aklıma baktığı yer geldi. Oraya çıkmayı gözüm kesmedi ama aklıma devamlı geliyor.

Saygılarımla

ECE07

Kullanıcı
Beni bir yere götürdüler. Her yer kayalık. Binlerce kaya var ama bir tanesi var yaklaşık kuş uçuşu 200 mt mesafeden resmen gülüyor. Sanki bir adamın kafasını içine yerleştirmişler adam gülüyor. Hemen aklıma baktığı yer geldi. Oraya çıkmayı gözüm kesmedi ama aklıma devamlı geliyor.
Saygılarımla
Keşke resimleseydiniz, Ben bu resmi bilinçli çekmedim sadece kayanın çatı kısmından şüphelendiğim için çektim. Üzerindeki figürler sonradan pc.den fark edildi. Çıplak gözle göremediğimiz birçok detay resimlerde görülebiliyor. Benden de Saygılar, Sevgiler ustam.

Üst Alt