Bu Taş Yıgıntısı Ne Olabilir? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Taş Yıgıntısı Ne Olabilir?

tosun765

Kullanıcı
bu tip yerlerde genelde suya dere yada kaynaga yakin 3 yigma sistemi vardir bir cogunda yigma altinda kaplumbaga cikar oda baska bir seyi anlatir bu tur yerin varsa orasinida incele.
usta kayalıklar oldugu resimin karşısında göl var .ama 3 yıgma görmedim sadece bu taş yıgıntısına rastladım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

@tosun765 abicim burası hayvanat bahçesi gibi, ne ararsan var, daha hepsini çizemedim, hayal mi görüyorum ne?
Doğalla az oynamışlar güzel şeyler ortaya çıkmış.
Bulun girişleri bitirin işleri inşallah.

Bu yerin tam karşısını da resimler misiniz.
Kayalık var mı? Kuru-diri dere var mı? Ne var görsek iyi olurdu.
gerçekleri görüyorsun. benim bir kaç tanesine değinmem yanıltmasın.
bazıları başını kaldırmış kimi burnunu uzatmış,kimi gözünü açmış karşıya doğru bakıyor. kimi de başını öne eymiş buradayım diyor.
eğer arkadaşımız boşluk ve maden tespitini başarabilirse, hayalinden geçirmediği odalar görecek. tek ve önemli sıkıntı işçilikleri olur.

tosun765

Kullanıcı
gerçekleri görüyorsun. benim bir kaç tanesine değinmem yanıltmasın.
bazıları başını kaldırmış kimi burnunu uzatmış,kimi gözünü açmış karşıya doğru bakıyor. kimi de başını öne eymiş buradayım diyor.
eğer arkadaşımız boşluk ve maden tespitini başarabilirse, hayalinden geçirmediği odalar görecek. tek ve önemli sıkıntı işçilikleri olur.
U
ikizceli ustam buranın fotograklarını çekerken ben bişey göremedim ama daha sonra tekrar bu bölgeye gittigimde çok dikkatli ve uzaktan bakarsan görebiliyosun bu konularda acemiyim boşluk tespitini nasıl ne tür cihazlarla yapmalıyım yardımlarınız için teşekküler

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
yaylada su kaynagi eksi veya tatli ve tas yigma varmi birde bolge neresi hangi medeniyet tarzi onu bilelim ona gore net cevap verelim sen vilayetini ver medeniyetini biz buluruz.

tuncers

Kullanıcı
Ustam benim bulduğum taş yıgmaya biraz önce gittim aliminyum ve bakır çubuklarla baktım ikisi de taşların antının dolu olduğunu garantiledi ama alın teri dokmeden para kazanilmiyo ustam biliyosun sen orayı temizle ne çıkarsa bahtina artık...

tosun765

Kullanıcı
yaylada su kaynagi eksi veya tatli ve tas yigma varmi birde bolge neresi hangi medeniyet tarzi onu bilelim ona gore net cevap verelim sen vilayetini ver medeniyetini biz buluruz.
Ustam vilayet konya su kaynagı derken evlerde su olup olmadıgını soruyorsanız yok.

Üst Alt