Bu Taş Yıgıntısı Ne Olabilir? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Taş Yıgıntısı Ne Olabilir?

tosun765

Kullanıcı
Ustam benim bulduğum taş yıgmaya biraz önce gittim aliminyum ve bakır çubuklarla baktım ikisi de taşların antının dolu olduğunu garantiledi ama alın teri dokmeden para kazanilmiyo ustam biliyosun sen orayı temizle ne çıkarsa bahtina artık...
Ustam çok saol tabikide kaderimizde ne varsa artık hayırlısı ne ise o olsun.aliminyum ve bakır çubuklara güveniyormusun bide bunları nereden temin edebiliriz

tuncers

Kullanıcı
7vNEgY.jpg
ustam hiç boşa paranı çöpe atma git elektronikciden iki tane aliminyum anten al 10tl ye bakır çubuğu da sanaiden 6 milim kalınlıkta 1 metre tel al ikiye böl sap kısımlarını 10 santimden ölç ķıvır al sana çubuk ama ustam bu işlerde yeniysen çubukları sadece şupelendiğin yerlerde dene ve denerken havanın güneşli ve rüzgarsız olmasına dikkat ett.. yardimci olabildiysem ne mutlu banaa.

tosun765

Kullanıcı
7vNEgY.jpg
ustam hiç boşa paranı çöpe atma git elektronikciden iki tane aliminyum anten al 10tl ye bakır çubuğu da sanaiden 6 milim kalınlıkta 1 metre tel al ikiye böl sap kısımlarını 10 santimden ölç ķıvır al sana çubuk ama ustam bu işlerde yeniysen çubukları sadece şupelendiğin yerlerde dene ve denerken havanın güneşli ve rüzgarsız olmasına dikkat ett.. yardimci olabildiysem ne mutlu banaa.
çok teşekürler ustam çok yardımcı oldun Allah raxı olsun

Üst Alt