Bulgumuz Bir Taş Var Içi Dolu Mudur Sizce | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bulgumuz Bir Taş Var Içi Dolu Mudur Sizce

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Birçok ustan yorumunu esirgememiş Maşallah birçoğuda tek doğruya giden yollardan bahsetmişler kendilerince,Gerçekte şudur ki bu kayanın hemen ön sol altta bir giriş bulunduğudur,Sit alanı ise uğraşma öyle 3 yada 5 saatte açılacak bir iş değil derim,Selametle

Tia8722

Kullanıcı
Birçok ustan yorumunu esirgememiş Maşallah birçoğuda tek doğruya giden yollardan bahsetmişler kendilerince,Gerçekte şudur ki bu kayanın hemen ön sol altta bir giriş bulunduğudur,Sit alanı ise uğraşma öyle 3 yada 5 saatte açılacak bir iş değil derim,Selametle
Tam olarak işaretleme sansın var mı usta sit alanı değilmiş.

burgaz

Kullanıcı
ben dokuz yasinakadar anamdan sut emmisim.boyum ikialtmis oldu.bu agac hangi anasindan besleniyoru?????
0001-b1846.jpg

Tia8722

Kullanıcı
Gayet net bir bilgi verdim Tia8722 usta,bizi tiye alma:)
Kayaya före mi yoksa , fotografa göre mi sol altta ustam. Birde 3-5 saatte olacak is değil demişsin taşlı bir bölge diye mi derinlikle mi alakalı. Mezar girişinden mi bahsediyorsunuz.

Tia8722

Kullanıcı
ben dokuz yasinakadar anamdan sut emmisim.boyum ikialtmis oldu.bu agac hangi anasindan besleniyoru?????
0001-b1846.jpg
Ustam sarı ile işaretlediğin yeri içeri dogru "Yasak Kelime".agacın solunda bir tas cıktı üçgen şekilde o sarı okun gösterdiği yönü gösteriyor. Biraz kazdıktan sonra hrp taş olmaya başladı. Geri kapatıp cıktık. Sessiz dinamitle taslardan kurtulalım diyoruz.