Bulgumuz Bir Taş Var Içi Dolu Mudur Sizce | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bulgumuz Bir Taş Var Içi Dolu Mudur Sizce

Tia8722

Kullanıcı
Ustam cook tehlikeli yerlen urasiyorsun bu tunel bosa kapatilna deyil cooooook tuzaklar var guzlen gurunmeyen ve hic kokusu olmayan onystan dikatli olmak lazim .
Usta tünel yok suan ben tasların altında oldugunu düşünüyordum malzemenin.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kayaya före mi yoksa , fotografa göre mi sol altta ustam. Birde 3-5 saatte olacak is değil demişsin taşlı bir bölge diye mi derinlikle mi alakalı. Mezar girişinden mi bahsediyorsunuz.
Tek resimle sana define mi mezar mı anlatmak imkansız burada yani işaretin anlatmış olduğu ard arda 2 oda olduğu 1. odadan 2.odaya geçildiği zeminaltı mezar ihtimalinin yüksek olduğu vs.Hayvan figürü olmalı bulunduğu çevrede bu figürde bize diğer bilgileri verecek lahit mi,Altın mı vs,Evet sol alt giriş demiştim kayanın hemen önünden çalışılmaya başlanırsa yönlendirici işaretlerde muhtemelen çıkacak ve son noktayı verecek buda yine soldan olacak,Sen resmi bıraz daha geriden çekmiş olsaydın sana tam noktayıda vermek ister verirdim de ama önemsemiyorsunuz demek ki tek resim

Tia8722

Kullanıcı
Tek resimle sana define mi mezar mı anlatmak imkansız burada yani işaretin anlatmış olduğu ard arda 2 oda olduğu 1. odadan 2.odaya geçildiği zeminaltı mezar ihtimalinin yüksek olduğu vs.Hayvan figürü olmalı bulunduğu çevrede bu figürde bize diğer bilgileri verecek lahit mi,Altın mı vs,Evet sol alt giriş demiştim kayanın hemen önünden çalışılmaya başlanırsa yönlendirici işaretlerde muhtemelen çıkacak ve son noktayı verecek buda yine soldan olacak,Sen resmi bıraz daha geriden çekmiş olsaydın sana tam noktayıda vermek ister verirdim de ama önemsemiyorsunuz demek ki tek resim
Resimleri cektikten sonra formu buldum. Usta tasın arkasını biraz açtık üçgen taş cıktı sol arkayı gösteriyor.

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim burada uğraşıp ne paranı nede zamanını harçamanı önermem. Saygılarımla.

cantar

Vip Üye
yer kötü değil burada oda mezar var yosunlanmış parça taşlar ve kurumuş ağaç o kadae rutubette ağaç boşuna kurumadı
img-20180506-wa0001-e7c2c.jpg