Bunlar Hakkında Bilgi Verir Misiniz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bunlar Hakkında Bilgi Verir Misiniz

gandalf

BozkurT
Kullanıcı

resimlerde gözüme ilişen tek yer burası bir giriş olmalı dikkatli bakınız.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
imparatör kardeş,ben işin boyutuna pek girmemiştim. arkadaşlarımız hayli bilgi vermiş. neden dersen, yapıtı verebilen mahiyette bir c... ,bulması zordur,yada boşluk tespiti yapmadan hiç bir şey yapmak mümkün olmaz. bu tespiti yapabilen veya yaptırabilen zaten alandaki gizemleri bir bir oprtaya çıkarır.normal oda mezarlarından çok daha statülü yer.
girişler derin,odalar arka arkaya çıkar. azametli ,işçiliğide bir o kadar zorludur. girişlerin üzerinde yürür fakat anlayamazsın.benden tavsiye , söylediğimiz beceriye ulaşıncaya kadar sabretmendir.

cizimlerime bak. birde başa birde üstündekilere . azameti komple bakıldığında daha i,yi anlaşılacaktır.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
çubuk olmazsada bulursun, ama sadece göze batan ve ben burdayım al beni ne duruyorsun diyen yerlerin başlangıcını bulursun. bu kadar emek veren medeniyet sana kolay kolay al da git malzemeyi demez. oyunlar oynarlar. labirentleri severler. eğimleri severler. şaşırtmayı ve bezdirmeyi çok çokk severler. şaşırmamak için çubuk kullanıyoruz. param var imkanım var diyosan komana ustamın bahsettiği jeofizik makinalar da iş yapar. tabi bu makina iş yapmaya yaparda makinayı sen kullanmıyacaksın ki. şansına oynak zıplak bir makina operatörü gelirse afedersiniz kıçı başı oynarsa o zaman vah haline. hedefin yeri değişir. var olana yok der olmayana var der. yani ben bu hususta çubuk kullanan kişileri daha emin buluyorum. en azından ne bulduysa açık aleni söyler. yeterki senden emin olsun. zaten emin olmayan çubukçu da seninle bir yere gelmez. her çubukçu da çubukçu değildir. her şeyi çok net bulacak birini bulabilmek de o kadar kolay değildir. bence sen en iyisi cevrende bu işe gönül vermiş kişileri irdele. daha önce nasiplenmiş kişileri seçerek ilerle. para karşılığı bu işi yapan kişiler varsa onların sadece makinasını değil kendisini ve karakterini daha çok irdelemelisin. çok karaktersiz adam var makinacıyuım der seninle gezer. yer öğrenir yurt öğrenir. sonrada malum yerlerinin civatalrı gevşer kendi dansöz gibi oynamaya başlar senin de tecrüben az ise temiz saf biri isen o zaman bir de senide elinde oynatmaya başlar.
her ne yaparsan yap, karakteri bozuk sütü bozuk kanı bozuk kişilerden uzakta yap.
nasibine mani olurlar. nasipli kişilerle iş yap. bu kadar uzun yazmamdaki sebep @Son imparator isimli kardeşim sanıyorum henüz çok çok deneyimli değilsiniz diye anlıyorum. hem sizin hem de sitemizin kullanıcılarının bu konulara bilinci oluşsun. YAZDIKLARIMDAN SİTEMİZİN GÜZİDE USTALARI BİR RAHATSIZLIK DUYMAMALI. BU YAZININ TAMAMI PİYASADA KIÇI BAŞI OYNAYAN DANSÖZ KILIKLI TİPLERE DİKKAT ÇEKMEK VE DEFİNECİ KARDEŞLERİMİN BİLİNÇLİ HAREKET EDEBİLMELERİNİ SAĞLAYABİLMEK MAKSATLIDIR.
(maşallah)(beğendim)

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Harbici,ikizceli ve diğer ustalarım.resimler üzerinde çizim falan yapiyorsunuz ya o cizdiginiz figürler o mezarda yatan kişileri mi temsil ediyor.ve o kesik çizik yarık gibi olan şeyler yön mu veriyor. Mesela mezar burda olabilir.vs gibi daha açıklayıcı yazmanız mümkün mü resim üzerinde.sizin için biraz zor ama. benim gibi acemi arkadaşların bişeyler oğrenmemiz açisindan çok onemli olduğunu düşünüyorum.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
mezardaki yatan kişiyi temsil etmez sadece açılmamış bir yer varsa
işaretle mezarmı yoksa mahsenmi veya bir gömü olduğunu anlatır işaretler
arkadaşım kesin olarakta mezar burada veya mahsen girişi kesinlikle burada diye bir kavram olamaz
bunu ustalar sadece yardım olabileceği işaretlerin çözümünü anlatır bizlere daha
kolay yön verebilmek için elinden geleni yaptıklarını sanıyorum saygılarımla.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Usta yanlış anlaşılmasın ellerinden geleni yapmıyorlar demedim.kesin değilde burda olma ihtimali yüksek gibi falan. Yani biraz tecrübeli ve bilgibi arkadaşlar anlar zaten ama acemiler için diyorum.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
kartal başı direk kayaya şekil verilerek yapılmış buda orda anıt mezar olduğunu gösterir o açılmış mezar kesinlikle kartala ait değil bu kartalın parası iki şekilde olabilir ya önünde 6 metre civarı toprakta mezarı içinde ölen kişinin aksesuarları ama bence yakında kayalık bir yerde parası olmalı çünkü genelde parasını kayaya koyarlar ve alması oldukça güçtür tespitide bi okadar zor

Üst Alt