candida - T bölgesi - egzama | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

candida - T bölgesi - egzama

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustam ismini bilmiyorum görselde yok bir ara benim suratımda çıkmıştı sürekli büyüyordu suratımın her yerine dağılıyordu şifalı bitkiler adında bir kitap almıştım orda gördüm aynen tatbik ettim geçti doktora filan görünmediydim tabiki deyişik mantar çeşitleri var hepsinde faydalı olmuyordur intten bir resim buldum bunun gibi renk kahverengiydi
Ekli dosyayı görüntüle 18322

yok ustam böyle değil. farklıymış konu.

Biz sağlığını düşünüyoruz adam karizmayı düşünüyor. Gelde ilaç bul 😂😂😂😂

:D karizma nedir yaw, sendekinin yarısı bende olsa bukadar dert etmezdim.

eee karizmayı çizdirmemek lazım karizma giderse olmazzzz 😁 😁 ;)

dimi ustam ya, desteğin için teşekkürler.

ustam nebiliyorsun belkide adam karizmasıyla kendini sağlıklı düşünüyor🤣
buarada sorunun cevabı içinde çıktıbak
stres yapmış hesibu vesveseli belliki @BoZKurT
takma kafana bukadar geçer inşAllah rahatol usta

ustam yok valla ya, aslına bakarsan çok umursamıyordum, 2 yıldır var zaten, son 2 hafta biraz arttı gibi, önüne geçmek için araştırmaya yoğunlaştım. taktığımdan değil. takılacak duruma gelmesin diye. stres zaten bitmez bende.

Geçmiş olsun usta bende geçmiş te egzama tedavisi geçirdim kremler kullandım iyileşmesi biraz uzun tedavi yöntemleri ile geçer inşallah öncelikle stresten uzaklaş doğal tedavi yöntemleriyle devam et günlük 2 kaynamış yumurta ye, hafta da , işkence çorbası iç, ekşi,turşu,acı yeme,tahin helvası ye ,marul, yeşil bitkiler tüket,şampuanlar deterjanlardan kimyasal herşey etkisi var bu egzamaya çok geçmiş olsun....

teşekkür ederim usta, eksik olma. evet acılı asitli yağlı baharatlı ürünler sıkıntı ediyor. diyetle çözecez inşAllah. kimyasal şampuanları bıraktım hem hastalık nedeni ile hemde maneviyat nedeni ile.

Usdat çok geçmiş olsun

eywllah ustam sağolasın. sen nasılsın. çocuk nasıl

TimuR964

Super Moderatör
@BoZKurT (INR)damardaki kanın akışkanlık oranını ölçen işlemin lablatuğar kısaltması normal değer 1.20 şuan benim 3.18bu sebeple kan sulandırıcıcomadin kullanıyorumki devirdayim kolay olsunki kılcal damarlar cilt deri altı ve normal olsun yaşın 30 uzeriyse 1 paket bebek aspirini al kahvaltıdan sonra 1 adet dört gun iç lekelerde duzelme varsa doktora anlat ve (ınr) ölçtur bu vesileyle 30 yaş uzeri herkez haftada 1 adet kullanması çok faydalı olacaktır*SABIR

KOMAGENE

Vip Üye
eywallah ustam, aynen bu dediklerin var. doktorda bu kremi verdi zaten. bunu sürünce azalıyor ama bir hafta gecmeden yeniden geliyor. ben tıraş olmayayım diyorum, bir hafta tıraş olmayınca başlıyor kaşınma. dediğin sarımsı su çok evvelinde olmuştu, şimdi yok gibi. zaten kabuklanmanın sebebi o sarı su bence. ben son 10 gündür bununla ilgili çok fazla yazı okuyup video izledim. bu işin çözümü içerden. bağırsak florasını düzenlemek gerekiyor. ve önceki yorumlardada bahsettim ya, sedgor usta demişti ya, 40 gün hayvansal ürün yememek lazım bazı şeylerin anlaşılması için (manevi manada ) doktorlarında bununla ilgili 60 günlük diyeti var. hayvansal ürün yemeden ve şekerden uzak durarak. bakalım başlayacam inşAllah. aynı zamanda krem sürmeye devam..
çözümünü bulursanız faydalanmak isterim