çözemedim | Define işaretleri ve anlamları

çözemedim

murda34

Kullanıcı

Sevgili kardeşlerim,büyüklerim öncelikle bu çift taraflı ok işaretinin anlamı nedir bileniniz paylaşırsa öğrenmek istiyorum resimlerin devamı elime geçtiğinde konu ile birleştiririm şimdiden Allah CC hepinizden razı olsun.

murda34

Kullanıcı
Cevap: çözemedim

dere kenarında bu işaret fakat kale yok sayın TILSIMX1 yorumun için teşekkür ederim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Sevgili kardeşlerim,büyüklerim öncelikle bu çift taraflı ok işaretinin anlamı nedir bileniniz paylaşırsa öğrenmek istiyorum resimlerin devamı elime geçtiğinde konu ile birleştiririm şimdiden Allah CC hepinizden razı olsun.

muhterem ustam. cevreyi biraz anlatabilirseniz. yada cevre resmi eklerseniz çok hoş olur. işarete bakışımız ve konunun akışı değişebilir. çözüm açısından sonuç olumlu olabilir. saygılar sunuyorum ustam.

UFUK

Kullanıcı

bölgeyi söylersen sanırım bu sınır işareti olmalı eskiden yörüklerin yaylaklarına çıkan yollarda olurdu

A21MEDLi

Admin

derenin çatalından itiberen,yaklaşık 150mt.lik uzantısının resmini atabilirmisin.

oskar

Kullanıcı

s.a
eğer okun sağ uç tarafındaki, vazo gibi oymaysa ,hıristiyanlık sonrası roma dönemi mezarından bahseder.taşın yüksekliği yaklaşık adam boyu gibiyse ,yan taraflarında başka işaretleri ve horasanlı kasayı farkedebilirsin.mzrın suyla bu taş arasında fakat açması imkansız gibidir.kasayı buldursan yeterli

İRON

Kullanıcı

s.a mubarek usta beni görüşüm ok yönunde.kırmızı ile çizdiğim kanat uzunluğunun ölçümünü biliyormusnuz.bilmiyorsanızda ölçüp ok yönunde adımlayıp karşınıza çıkan ilk yeri vede çevresini resimlermisiniz.saygılar..selametle kalınız...:NOT: okun karşısındfaki bana sanki balık işaretini anımsattı acaba diğer mubarek ustalar ne der bu görüşüme....

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

s.a ustam yada bu aradaki kare ile çizdiğim yeri ölçüp ok yönunde ilerlieyiniz.o yönde ufak bir çizgi olacaktır görürsünüz inş.yada ufak bir murç izi keşke çevre resimleride ols idi.muhtemelen bir kapak hedeftir...saygılar...

eskici

Kullanıcı

ustalar daha iyi bilirler ama,resme göre sol uçtaki okun sonunda kalp işlemesi var gibi,buna göre,

bu tuzak işaretlerini hatırlatmak istedim.